Mavi Pul Kanatlılar kullanılmamış sezona amade

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Karı Hentbol Takımı, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yaptığı tedbir maçlarıyla eskimemiş sezon çalışmalarını tamamladı.

Yeni sezonda 4 kulvarda yarışacak Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Avrat Hentbol Takımı, yaptığı hazırlık maçları ile çalışmalarını tamamladı. İzmir’in familya sahipliğini yaptığı tedarik maçları, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yapıldı. İki maçta dahi sergilediği takat sınırı ile maharet heyeti mutlu eden Semavi Pul Kanatlılar, tedarik maçlarında ortaya koyduğu oyunla bile göz doldurdu. Avrupa ve Türkiye’da oynanacak maçları düşünerek grup derinliğini artırdıklarını söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Gökçe Pul Kanatlılar’e güvendiğini belirtti. Sezona, hafta sonu Kastamonu Belediyesi GSK ile oynayacakları Süper Yürek ile başlayacaklarını anlatım eden Salim, Antalya’yı hem Türkiye’da hem da Avrupa’dahi künde edecek olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi.

“4 kupayı dahi matlup güçteyiz”

2022-2023 sezonu öncesinde ongun tıpkı hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Karı El Topu Takımı Başantrenörü Birol Ünsal, takımın ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu söyledi. Yaptıkları tedarik maçları ile takımın pozitif ve eksilerini belirleme ettiklerini tabir fail Ünsal, eskimemiş sezona büyük tıpkı umu ve erke ile başlayacaklarını vurguladı. Süper Lig’dahi kudretli 2 yılı geride bıraktıklarını tamlayan Ünsal, bu sene daha sert ve mücadeleyi sonuç saniyelere büyüklüğünde bırakmayan bire bir topluluk oluşturduklarını dile getirdi. Süper Yürek, Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve Süper Ligi kupası başlamak amacıyla 4 kupayı bile algı güçte olduklarını vurgulayan Ünsal, oynayacakları değme pik ayrı hazırlanacaklarını dile getirdi. – ANTALYA

Share: