Mebus Taşdoğan vatandaşlarla çöz içe

MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Yüce Muhittin Taşdoğan, Türkiye Nazik Kavim Meclisi’nin (TBMM) üç aylık tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla bağırsak içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te kayran MHP Gaziantep Mebus Doç.Dr. Yüce Muhittin Taşdoğan, herhangi bir sene olduğu üzere bu yılda seçme bölgesine gelerek çetin aynı haz ile saha çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in eksiksiz ilçeleri karış karış dolaşan MHP Saylav Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli ilçe başkanları ve fırka teşkilatlarının yanında ilçe, kaza müdürlüğü, çeşitli gurur ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini da unutmadı.

İlk görüşme Celal Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan sonradan Gaziantep’e dönen ve kutlama ziyaretlerini kabul eden MHP Gaziantep Saylav Ali Muhittin Taşdoğan, elan sonradan Ankara’ya giderek MHP Umumi Başkanı Ululuk Bahçeli’yi mülakat etti. Bu ziyaretin ardından MHP Umumi Başkanı Ululuk Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise düzlük çalışmalarına çabukça başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Mebus Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta girmek üzere birliğe bağlı bir nice esnaf odasını konuşma ederek istek ve önerilere de kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilişik basar başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, arzu ve önerileri yerine getirmek üzere eskimemiş teşri yılında artık çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Saylav Ulu Muhittin Taşdoğan, şimdiler üstelik ise mecliste kolları erkenden sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile kül partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Mebus Taşdoğan, hemşerilerini hususi günleri olan düğünlerde ve cenazelerde dahi serbest bırakmadı. Mebus Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini okazyon isteyerek vadi çalışmalarında sıkmadık halk bırakmayan MHP Gaziantep Mebus Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması adına iz odaları, uray başkanları ve bakanlıklarla da çabucak bildirişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan yakın ilişki ve rabıta gören Taşdoğan, Topluluk İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının beraberinde MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ölüm yolu kendisine mezkûr Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve ana atılacağının müjdesini üstelik vatandaşlarla paylaştı. Esas atma töreninde ise özveren çalışmalarından kontekst Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini kabul etti.

Parti programlarını dahi boşlama etmedi

MHP Gaziantep Mebus Mürtefi Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen Yavaş Yavaş 2023, İlçe İlçe Üslup ve Tenvir Bitlis programı çerçevesinde tamlık ilçeleri karış karış gezerek Halk İttifakı’nı anlattı. Benzeri zamanda MHP yoluyla 2023’e Akıllıcasına “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum da düzenlenen münhal çekicilik mitinglerine dahi iştirak sağladı.

Yeni yasama dönemi amacıyla mesaj yayımladı

3 mahiye aranın arkası sıra TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile divan tarihinde ilk defa 6. Teşri yılına başlarken MHP Gaziantep Saylav Yüksek Muhittin Taşdoğan üstelik hususi gündem ile toplanan genel kurula karışmak üzere Ankara’nın yolunu tuttu. Saylav Taşdoğan, eskimemiş yasama yılına ilgili sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Umumi Başkanımız Sayın Mehabet Bahçeli’nin talimatıyla seçim bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet tarihinde bire bir geçmiş olan TBMM’nin 6.Teşri Yılı’na başlıyoruz. Anlı Şanlı olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: