Mehmet Şanlı Erbil’den yıllar sonra mevrut desise itirafı Buket Aydın’ı şaşırttı: Bu yedekleme dürtüsü bence

Hastalığının arkası sıra yeniden toparlanan ve ekranlara çıkmaya başlayan ünlü şovmen Mehmet Yüksek Erbil, Fen Küresel ekranlarında Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan Yüz Yüze programında hususi hayatına dayalı açıklamalarda bulundu. Evliliklerinde çok yazık yaptığını tamlayan adlı komedyacı, bütün poligam olduğunu söyledi. Erbil, “Çok aşıktım bire bir eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım sonradan aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence” diye şaşkınlık yarattı. “İlk eşime çok aşırılmış oldum, 20’li yaşlardaydım ve bağırsak güveysi gittim” diyen Erbil, sözlerini şöyle sürdürdü:

“EVLİLİKLERİMDE HATALAR YAPTIM”

“Nişanlıydık, rahmetlik babası hakimdi, ağabeyiyle ayrımsız odada yatıyorduk. Çokça aşıktım, o bile benimle benzeri oyuncak kabilinden oynardı. Bilcümle çok eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Bari yapmasaydım dediğim oldu. Çokça aşıktım ayrımsız eşime, şeb rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonradan nısfınnehar masraf aldatırdım.

“BENCE BU YEDEKLEME DÜRTÜSÜ”

Anne ağababa sevgisi on paralık görmedim kabil aynı husus. Bu yedekleme dürtüsü bence. Özlük kendime çözdüm bunu. Sedef’le evliyken akıbet eşime aşıramento oldum. Ona haddinden fazla haksızlık ettim. Başıma hangi geldiyse onun yüzünden. Melek yüzünden. Anca aynı karakteri yok. Deminden evli, o yüzden konuşmak istemiyorum. Ona çok haksızlık ettim. Son eşimle birlikte tıpkı şeyler başıma geldi. Onunla birlikte hıyanet yüzünden boşandık.”Share: