Mersin spor haberi | Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’ndan Yenişehir’e sürpriz akşam ziyareti

Bursa’nın Yenişehir ilçesine gelen Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçede kâin spor kompleksini mülakat etti.

Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, AK Tümen Genel Komutan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Efkan Alabalık, DÜRÜST Tümen Bursa il Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Denizköpüğü ve beraberindeki astronomi Yenişehir’e geldi. Mevrut heyeti ilçe Kaymakamı Rahmi Köse,ve Belediye Reisi Davut Görgülü karşıladı.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Okumuş, “Deneyimsizlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu İlçemizin eskimemiş yaşam alanı Matay Spor Kompleksi’nde ağırladık. Sağlıklı yaşamın aynı numaralı anahtarının spor olduğu bilinciyle çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak gelişmelerini sağlamak hesabına Matay Spor Kompleksimizi gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Bakanımıza ziyaretlerinden ve ilçemizdeki spor tesislerimize vermiş olduğu desteklerden belde haddinden fazla teşekkürname ederim ” diyerek konuştu.

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, YANLIŞSIZ Tümen Bursa toprak Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Şehremini Alinur Lüle Taşı ve beraberindeki astronomi Yenişehir’de bulunan tıpkısı kokoreçcide aşındırmak yedikten sonraları ilçeden ayrıldı. – BURSA

Share: