MHP Gaziantep Saylav Taşdoğan, üç mahiye tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Saylav Ali Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç aylık tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya göre, TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e mevrut Taşdoğan, daha bilahare Ankara’ya anbean MHP Genel Başkanı Çap Bahçeli’yi konuşma etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin peşi sıra Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda intihap bölgesinde düzlük çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaymakamlık başkanları ve fırka teşkilatlarının birlikte ilçe, ilçe müdürlüğü, çeşitli kurumları ve esnafı ziyaret etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta koyulmak için birliğe merbut bir nice esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine de katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Halk İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla meslek odaları, uray başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve temel atılacağının müjdesini dahi verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Tavzih Bitlis” programı kapsamında tekmil ilçeleri gezerek Halk İttifakını anlattı. Taşdoğan, bire bir zamanda MHP vasıtasıyla 2023’e Makul “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da planlı mitinglere de katıldı.

Share: