MHP heyeti, Ağrı’da “Yavaş Yavaş 2023” toplantısı düzenledi

MHP heyeti, “Adım Adım 2023-İlçe İlçe Tefhim ve Aydınlatma Toplantısı” programı kapsamında Balkı’dahi derinti düzenledi.

Halk Yetişek Merkezi Konuşma Salonu’nda gerçekleştirilen izlence, gocunmak duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Saylav Tamer Osmanağaoğlu, burada yaptığı konuşmada, MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’nin Ağrılılara selamını iletti. Türkiye’nin bölgede çok diri toptan aktör olduğunu tamlayan Osmanağaoğlu, şöyle bitmeme etti:

“Bundan Sonra tarihin akışını açıktan seyreden ve müdahil olması gereken yerlerde aylak ve akışmaz izansız duran ayrımsız Türkiye yoktur. Bundan Sonra olayları Ankara’dahi yorumlayan, kurulan oyunların parçası kalkışmak adına baziçe kuran, yazılan tarihi kavzamak namına kendisi tarihi yazan, seçkin soy meseleye takkadak ve hareketli şekilde müdahil olan tıpkı Türkiye vardır.”

Osmanağaoğlu, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ve MHP adına üstelik TBMM’de daha hayatiyetli şekilde Türk milletine hizmet etme şerefine nail olacaklarını anlattı.

MHP Minval Düzen Bağı Yerleşmiş Üyesi Kürşat Türker Ercan dahi kestirmece ayrımsız yıldır Anadolu’yu kaza ilçe gezdiklerini ve bu çalışmaların 2023 seçimlerine müteveccih boyutu olduğunu belirterek özge aykırılık partilerini eleştirdi.

MHP MYK üyeleri Alper Erdem ve Burak Güreşçi ile MHP Balkı İl Başkanı Selahattin Aktaş’ın bile birer müracaat yaptığı izlence, ajanda fotoğrafı çekimiyle sona erdi.Share: