Milletvekili İshak Gazel: “Cumhurbaşkanımız Kütahya’dan memnun ayrıldı”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, karye muhtarlarıyla danışma ve istimara toplantısı düzenledi.

Belediye sosyal Tesisleri’ndeki yemekli toplantıya SELIM Parti Gestalt İlçe Başkanı İsmail Çağlayan Bayırcı, AK Tümen Kütahya İl Toyluk Kolları Başkanı Usame Doğan, Minval İlçe Köy Muhtarları Derneği Başkanı Hasan Çıpa ve Kütahya merkeze tutkun köylerin muhtarları katıldı.

Gazel, Türkiye’nin büyümeye bitmeme ettiğini enflasyonun bile acul bir şekilde düşeceğini dile getirdi.

DÜRÜST Tümen’ye verdikleri bindi ve Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitingi üzere çok çalışmalarından yağlık köy muhtarlarına teşekkürname eden Saylav İshak Gazel, “29 Ağustos’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kütahya’birlikte konuk ettik. Bu mitinge köylerimizden çokça şişman ayrımsız destek oldu. Herhangi Bir köyümüzden az daha bir araba kalktı. Bunun üzere karye muhtarlarımız çokça nazik tıpkısı ceht sarf ettiler, ego sizin seçkin birinize teker teker teşekkürname ediyorum. Kütahya’dan sonraları Afyon mitingine da katıldım. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’de 4-5 defa Kütahya’de kim mitingden ve kalabalığından bahsetti. Cumhurbaşkanımız’ın Kütahya mitinginden kıvançlı olduğu ve hangi kadar neşelendiği seçkin halinden anlaşılan oluyordu” ifadelerini kullandı.

Köylere yatırımların ivinti kesmeden sürdüğü kaydeden Gazel, “Biz Kütahya’de muhtarlarımız ile alay malay hareketli ayrımsız şekilde çalışıyoruz. Köylerimizdeki muhtarlarımız İl Hususi İdaresi kanalıyla projelerini bize iletiyorlar. Projelerin gerçekleştirilmesi üzere çalışıyoruz. DOĞRU Tümen iktidara gelmeden önce birçok köyümüzün kanalizasyondan içmece suyuna kadar bire bir güruh ihtiyacı vardı. Köylerimizin şebeke, defa ve içme suyu ihtiyaçlarını çözüyoruz. Herhangi Bir yıl KÖYDES projesine ayrılan bütçe artıyor. Köylerimizin bilcümle ihtiyaçlarını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz” diyerek konuştu. – KÜTAHYA

Share: