Milletvekili Kaya: “Gençlerimizin fikirlerini duymaya ihtiyacımız var”

SELIM Öğür Çorum Milletvekilli ve TBMM Doğruluk Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kayaç’yı üniversiteli gençler mecliste musahabe etti.

Oğuzhan Kaya, Türkiye’de mütenevvi üniversitelerde okuyan Çorumlu gençleri gazi Mecliste mihman etti. Ziyarette gençlerin büyüyen ve güçlenen tıpkı ülkenin vatandaşları olduklarının bilinciyle geleceğe kendilerini arz güzelce şekilde hazırlaması gerektiğine dikkat calip Kaya, “Sizlerden takkadak hedeflerinize odaklanmanızı, ülkeniz, milletiniz ve kendiniz için sahne kurmaya bitmeme etmenizi istiyorum çünkü biz, gençlerimizle ülkemizden başlayarak tekmil dünyayı değiştirebileceğimize inanıyoruz” dedi.

Siyasetçilerin imdi gençlerin sesine kulak vermesi gerektiğine dikkat çeken Oğuzhan Kaya, “Canlı arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle düşün alış-verişinde çıkmak, edimsel konularla ilgili konuşmak benim amacıyla çok koskocaman. Ülkemizde böyle buluşmalara, gençlerin seslerini, fikirlerini duymaya herhangi bir zamankinden çıktı ihtiyacımız olan ayrımsız dönemde olduğumuza inanıyorum. Yarınımızın teminatı gençlerimizi dinlemek lüzumlu” şeklinde konuştu.

Meclis çatısı altında gözlerinde öğrenme ve siyasete karışma olma ışığı haiz gençlerle bir arada olmanın keyfini yaşadığını tabir fail Milletvekili Kaya, “Üniversiteli gençlerimizle, kardeşlerimizle çıktı henüz kesif bir araya geleceğiz inşallah” diye konuştu. – ÇORUM

Share: