Milletvekilinden gerekseme sahibi bin aileye kışlık ve nakdi arkalama

Milletvekilinden ihtiyaç sahibi bin aileye kışlık ve nakdi müzaheret

MHP Sivas Saylav Ahmet Özyürek geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu sene birlikte ihtiyaç sahibi bin aileye nakdi yardımda bulundu, Özyürek antrparantez benzeyen kış mevsimi öncesi yüzlerce öğrenci üzere bot ve montgomer yardımında bulundu

SİVAS MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek geçtiğimiz yıllarda olduğu kabilinden bu sene da ihtiyaç sahibi bin aileye nakdi yardımda bulundu, Özyürek antrparantez yakın kış mevsimi öncesi yüzlerce öğrenci amacıyla bot ve montgomer yardımında bulundu.

Müzaheret sever kişiliği ile öne çıkan Ulusçu Cereyan Partisi Sivas Mebus Ahmet Özyürek, geçtiğimiz yıllarda olduğu kadar bu sene birlikte muhtarlarla yaptığı istişareler neticesinde tespit edilen bin aileye nakdi yardımda bulundu. Özyürek yardımları ilgilendiren mahalle muhtarlıklarına bizzat kendisi doğrulama etti. Özyürek’in muhtarlıkları ziyaret edeceğini öğrenen mahalle sakinleri muhtarlıklara giderek Özyürek ile görüşüp hayır dualarını ilettiler. Özyürek antrparantez öğrencilere ulaştırılmak amacıyla bin nüsha kışlık bot ve montu muhtarlıklara teslim etti.

Özyürek, kendi bütçesinden yardığı bu yandıklarla yurt gelirli hemşerilerinin karınca kararınca yanında olmak istediğini belirtip, “Biz her sene 6-12 yaş gurubunda kim okula revan çocuklarımıza bot ve mont yardımında bulunduğumuz kabil bazen ailelerimize üstelik kısaca kış mevsimi öncesi iktisadi destekte mevcut olmak istiyoruz. Ayrımsız kardeşleri, tıpkısı hemşerileri olarak karınca kaderince yanlarında almak istiyorum. Bin öğrencimiz üzere kışlık bot ve montun birlikte bin ailemize birlikte nakdi yardımda bulunmaya çalıştık. Muhtarlarımızdan Cenabıhak razı olsun. Onların yardımlarıyla bu ailelerimize ulaşıyoruz. Bu yardımları kendi bütçemden ayırdığım parayla yapmaya çalışıyorum.” Dedi.

Mahalle muhtarları ise Özyürek’e teşekkürname ederek seçkin antlaşma gerekseme sahiplerinin yanı sıra olduğunu dile getirdiler.

Share: