Motorola Şirketi

Motorola, cep telefonları, çağrı cihazları, iki yönlü telsizler ve uydu sistemleri satan bir kablosuz telefon şirketidir.

Motorola telsiz ilk kez 1947’de tanıtıldı. En popüler modeller, 450 ila 1.400 dolar arasında değişen fiyatlarla VX serisidir.

Motorola, en popüler model için 450 $ ile 1.400 $ arasında başlayan fiyatlarla VX serisi de dahil olmak üzere çok çeşitli telsiz modelleri sunmaktadır. Şirket 1928’de kuruldu ve o zamandan beri Cep telefonu vb.

Motorola telsiz modelleri, cep telefonuna ihtiyaç duymadan çeşitli kanalları dinlemenizi sağlayan bir telsizdir. Motorola telsizleri farklı model ve özelliklerde mevcuttur ve Motorola telsiz Türkiye distribütöründen satın alınabilir. Motorola telsizlerinin en popüler modeli pmr446 ve dm1400 teknolojisi ile gelen VX-200’dür.

Motorola telsiz Türkiye Distribütörü, en yeni eklenen VX-261, SL4000 ve SL1600 de dahil olmak üzere en yeni modelleri uygun fiyatlarla sunar. Bu ürünler için fiyatlandırma 250 $ veya karşılığı Türk Lirası’ndan başlamaktadır. Bu şirketin web sitesinden antenler, kulaklıklar, piller ve şarj cihazlarının yanı sıra diğer telsiz modellerinde bulunmayan ilginç özellikler sağlayabilen Moto X veya Moto G serisi telefonlar gibi seçkin Motorola telefonlar da dahil olmak üzere geniş bir aksesuar yelpazesi satın alınabilir.

Motorola telsizleri, elektronik pazarındaki en son teknolojik yeniliktir. Telsizler, bazıları acil durum iletişimi gibi özel ihtiyaçlar için ve hatta sadece rahatlık için tasarlanmış çok çeşitli modellerde gelir.

Motorola, en tanınmış telsiz ekipmanı üreticilerinden biridir ve seksen yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Motorola’nın kaliteli ve yenilikçi ürünleri, onları saygın bir şirket haline getirdi.

Motorola telsiz 50 yılı aşkın bir süredir piyasada. Çeşitli telsiz modelleri ve özellikleri sunarlar.

Motorola telsizleri geniş bir model, özellik ve fiyat aralığında mevcuttur. Halkın ihtiyaçlarını karşılamak için farklı özellikler ve farklı tasarımlar bulunmaktadır. Telsizler PMR446, DMR1400, VX261, SL4000, SL1600 ve daha birçok varyasyonda gelir.

Motorola, cep telefonları ve telsizler sağlayan dünya çapında bir şirkettir. Motorola şu anda 160’tan fazla ülke ve bölgede pazarlama yapmaktadır. Şirket bugüne kadar yaklaşık milyar adet cep telefonu sattı.

Motorola’nın telsiz modelleri, profesyonel (PMR) ve tüketici (CR) olmak üzere iki kategoriye ayrılmıştır. Motorola Türkiye distribütörü aşağıdaki telsiz özelliklerini sağlar:

– PMR446 – Ticari 2 Yönlü Telsiz – 4 Kanal, 17 Kanal veya 36 Kanal;

– DM1400 – Dijital Çağrı telsiz Sistemi;

– VX261 – Veri kapasiteli sesli çağrı cihazı;

– SL4000 – 40 kanallı Staggering Link dijital şifreli ticari 2 yönlü telsiz sistemi;

– SL1600 – 16 kanallı tek kanallı dijital şifreli ticari 2 yönlü telsiz sistemi;

– DP4801 – IBM® AS/400® ortamında kullanım için Dijital Veri İletişim Terminali;

-DP44

Share: