MultiVersus sarih betada aktör rekoru kırdı

Scooby Doo’dan Shaggy’nin, Batman, Superman, Arya Stark ve daha fazlasının ortamında yer aldığı dövüş oyunu MultiVersus, bütün aktör sayısı ile rekor kırdı.

MULTIVERSUS 10 MİLYON KULLANICIYA ULAŞTI

Tracker.gg sitesinin verilerine göre Warner Bros. Games’in dövüş oyunu MultiVersus, 10,5 milyon toplanmış aktör ile Steam’da sunma çok oynanan dövüş oyunu oldu. Oyunun degaje betasından bu yana Steam’da anlık kendisine arz haddinden fazla 153 bin oyuncunun içerisinde bulunduğu MultiVersus’un PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S’te birlikte bulunuyor ve tam platformlarda cross-play destekleniyor.

MultiVersus, Player First Games yoluyla geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment eliyle yayımlanan oynaması ücretsiz crossover dövüş videoteyp oyunudur.

MultiVersus ücretsiz olarak oynanmaktadır fakat oyunun Standard, Deluxe ve Premium sürümleri dahi bulunuyor. İşte MultiVersus Steam fiyatları:

MultiVersus Founder’s Pack – Standard Edition: 379,00 TLMultiVersus Founder’s Pack – Deluxe Edition: 575,00 TLMultiVersus Founder’s Pack –Premium Edition: 955,00 TL

Share: