Nagihan Karadere yıllar sonraları itiraf etti! Çocukken yaşadığı istismarı anlattı

Survivor’ın genişlik muvaffakiyetli avrat yarışmacılarından biri olan Nagihan Karadere, Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtladı.

“12 YAŞINDAYKEN İSTİSMARA UĞRADIM”

Çocukluğunda yaşadığı cinsî istismarı anlatan Nagihan Karadere, şu ifadeleri kullandı: “Ego henüz 12 yaşındayken benzeri sömürme yaşadım. O dönemler bayağı aynı kasabada yaşadığımız amacıyla akrabalara gidip hulul olayları çok fazla oluyordu. Uzak ayrımsız akraba diyebilirim antrparantez bu olay üzere. Seçme gittiğimiz yerde insanlara hizmet etmeyi de haddinden fazla severdim. Mutfağa masraf evdekilere öz servisi yapardım. Bir ahit gine böyle tıpkısı durumda salonda sistem otururken ego mutfağa bardakları bırakmaya gitmiştim

“ARKAMDAN BİRİSİ GELDİ”

Arkamdan birisi geldi ve sarıldı. Ego herhalde yengemdir diye niteleyerek düşündüm. Arkama dönüp baktığımda irak akrabalardan birini gördüm. Bana sarılıp öpmeye başladı. Hangi yapacağımı bilemedim. Vücudum taş kesti ve üzücü ayağım titremeye başladı. O zaman sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye niteleyerek düşündüm. Bunun sonrası de oldu. Bu anlattığım önceki olanıydı. Hangi yapmam gerektiğini hiç bilemedim.

“UYKULARIM KAÇTI”

Günlerce uykularım kaçtı. Bu olayı anneme inandırmak istedim ama söyleyemedim. Ortaya bire bir husus atıp de bala olduğum amacıyla dalavere konuştuğumu düşünürler diyerek aynı madde yapamadım. Ebeveynlerin çocuklara bunu erken yaşta öğretmesi gerekiyor. Bu olayların peşi sıra benzeri ev bizimkilerle daim görüşmek istiyordu. Tıpkı dolaşma dayanamadım ve başladım ağlamaya. Annem yanıma geldi, ‘Neden giyinmedin?’ dedi. Ben, ‘Gitmek istemiyorum’ dedim. Kaybedecek tek şeyim yoktu gerekirse beni dövsün, bana ceza versin diye niteleyerek düşündüm. Bunları hücre aldım ve olayı anlattım. ‘Siz içeride otururken mutfağa gittiğimde bunları yaşadım ve korktum size söyleyemedim’ dedim. ‘Gitmeyelim lütfen’ dedim. O devir oraya gitmedik ve annem bana sarıldı.

“ANNEM ÜZERİME TİTREMEYE BAŞLADI”

O dahi bu format karşısında biberli hissetti. İnanacağını hiç düşünmemiştim ve bana inandı. O saatten sonradan iletişimi tamamen koparttık o insanlarla. Annem üzerime daha çok titremeye başladı. Gittiği her yere beni götürdü ve beni on paralık bekâr bırakmadı. Bu suret konular hiçbir ant konuşulmadı. Ölçüsüz namuslu bir çocuktum. Bu konuların çocuklarımıza öğretilmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Share: