Öldürüp gömdüğü şahsın çökertme telefonunu eşine dürü etti

Afyonkarahisar’da kaybolan 64 yaşındaki 7 yavru babasının, birlikte çalıştığı gelişim arkadaşı vasıtasıyla öldürülüp ayrımsız araziye gömüldüğü ortaya bundan sonra. Gaddar zanlısı ifadesinde, öldürdüğü şahsın cep telefonunu üzerinden alıp eşine ihsan ettiğini itiraf etti.

Olay, geçtiğimiz 31 Sülale ta Antalya’nın Serik ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, çalışmak üzere Afyonkarahisar’dan Antalya’ya revan Şükrü Emin’den (64) tıpkı müddet sonra ailesi vukuf alamadı. Bunun üzerine ocak üyeleri polise başvurarak müzaheret istedi ve içtimai medyadan Güvenilir’i aramaya başladı. Kayıp ihbarı üzerine harekete geçen Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’ne sınırlı ekipler şahsı uydurmak amacıyla iş başlattı. Yapılan incelemelerde Emniyetli’in en üst 03 VL 392 plakalı ara bulucu ile Serik ilçesine giriş yaptığı ancak sonrasında yokuş yapmadığı belirleme edildi.

Kafasına sopayla vurup öldürdü, ardından araziye gömdü

Soruşturmayı derinleştiren ekipler şahsın en son görüştüğü kişilerden olan çalışma arkadaşı 34 yaşındaki Bekir D.’yi gözaltına aldı. Bekir D., sorgusunda Inanılır ile 14 Şubat gecesi buluştuklarını ve gelişigüzel etanol aldıklarını söyledi. Sonrasında aralarında ağız dalaşı çıktığını ve namına küfrettiği amacıyla yerden bulduğu kötek ile Emniyetli’in kafasına vurarak öldürdüğünü arkası sıra, Isparta’da tıpkı araziye gömdüğünü itiraf etti.

Öldürün Güvenli’in donmuş bedeni gösterilen yerde bulundu

Bekir D.’nin, Emin’i öldürdükten sonradan ise şahsın cep telefonunu alarak eşine armağan ettiğini üstelik ifadesinde dile getirdi. Bekir D.’nin ifadesi sonrası Isparta’nın Sütçüler ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan aramada, Inanılır’in cesedi yersiz arazide bulundu. Yapılan incelemelerin ardından cenaze, Antalya Adli Tababet Kurumu morguna götürüldü.

64 yaşında cinayete kurban giden Emin’in, 7 çocuğunun olduğu ve tafsilatlı yıllardır kamyon şoförlüğü yaptığı kaydedildi. – AFYONKARAHİSAR

Share: