OTOMOBİLİ İLE TRAMVAY YOLUNA GİREN GÜDÜCÜ KAMERADA

SAMSUN’un Atakum ilçesinde hemzemin geçitten tramvay hattına giren kadın sürücü, düzenlilik kameralarından kendisini fark fail görevlilerin uyarısı ile 1 kilometre sonradan hattan çıkarıldı. Samsun Muvasala A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Belek, Personellerimiz bir anda teyakkuza geçip aracın kişmiri için yeniden tahliyesini sağladı dedi.

Atakum ilçesinde tıpkı karı güdücü otomobiliyle hemzemin geçitten tramvay hattına girdi. Sürücü, kendisini asayiş kameralarından fark fail görevlilerin müdahalesi ile 1 kilometre ilerledikten sonraları istasyonda durduruldu. Görevliler üste ilaç alarak sürücüyü karayoluna tahliye etti. Sürücünün tramvay hattında otomobili ile ilerlediği anlar düzenlilik kamerasına yansıdı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Muvasala A.Ş. Umumi Müdürü Gökhan Beler bu tuhaf olayların gine yaşanmaması için tedbirleri arttırdıklarını belirterek, Aynı sürücümüz hattımızı tekmil bilmeden biraz panikleyerek kendini tehlikeye atan bir sürüş gerçekleştirdi. Personellerimiz çabucak teyakkuza geçip aracın kişmiri için esasen tahliyesini sağladı. Biz uslu şehirler kapsamında kavşaklarımızın hendesi düzenlemelerini yaptık. Bu zümre davranışlar önceleri elan kesif meydana gelirken şu zaman bildirme organ indirilmiş durumda, bütün istasyonlarda ve kavşaklarda güvenlik görevlilerimiz faal olarak trafik güvenliğini sağlamaya çalışıyorlar. İlerleyen zamanlarda istasyonlarımızda birkaç modernizasyon elan yapıp bu olayları on paralık yaşanmayacak ağıl getireceğiz dedi.

Share: