Özdemir terminal esnafıyla tıpkısı araya geldi

Sivas Ticaret ve Endüstri Odası (STSO) Komutan Adayı Zeki Özdemir, intihap çalışmaları çerçevesinde Palyatif ve Abra Taşımacılığı Grubu üyelerini görüşme ederek desteklerini istedi.

Anlaklı Özdemir, Bulaşıcı ve Angarya Taşımacılığı Grubu Meclis Üyesi Adayları İlhami Özata, Cengiz Taşdemircanan ve Hüseyin Ağababa ile gelişigüzel Muvakkat ve Denge Taşımacılığı Grubu üyelerini konuşma etti. Özdemir ve Meclis üyesi adayları, geçmiş Sivas Kentler Arası Otobüs Terminalini peşi sıra abra taşımacılığı özne STSO üyelerini hisse senedi yerlerinde musahabe etti. Sektörün sıkıntıları ve sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunarak, seçilmeleri halinde projelerini yegâne tek hayata geçireceklerini dile getirdi.

“Bize bakarak alınan gelişigüzel rey günah demektir”

STSO Başkan Adayı Zeki Özdemir konuşmasında intihap böylelikle kazananın Sivas Ticaret ve Endüstri Odası’nın binlerce üyesi olacağını belirterek, “Bize göre alınan gelişigüzel rey sorumluluk demektir, koltukları boşa işgal etmek, kişileri uzmanı olmadığı konularda ve makamlarda sarkıtmak, meslektaşlarımıza, odamıza ve şehrimize kötülük verir. Bu yarışı önde tüketici ki olursa olsun kazananın Sivas Tecim ve Endüstri Odası’nın binlerce üyesi ve İlimiz olmasını murat ediyorum” dedi. – SİVAS

Share: