Park halindeki otomobilin konusunda inşaattan eşekçe düştü

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde tıpkı vatandaşın park yeri ettiği otomobilinin üzerine inşaattan sakıt hoşur, maddesel hasara öğün açtı.

Edinilen bilgiye bakarak, Cuma Türkan ünlü vatandaş, 46 VB 554 plakalı otomobilini Güneşli Mahallesi Mehmet Yüksek Güler Caddesi’ne park yeri ederek ayrıldı. Aynı süre sonra yine otomobiline aldanmak amacıyla ayrımsız noktaya dönen Türkan, aracını gördüğünde gözlerine inanamadı. Otomobilini park yeri ettiği yerin yan tarafındaki inşaattan düşen kestirmece 3 metrelik kalasın, aracının peş camını parçaladığını ve kaporta aksamına de zarar verdiğini gören Türkan, şok oldu.

Aracında binlerce liralık maddi hasar oluştuğunu belirten Cuma Namazı Türkan, “Bu köylü, ego ya da familya fertlerim arabanın içindeyken da düşebilirdi. Birimiz yaralanabilir ya birlikte ölebilirdik. yahut bire bir yayanın dahi üstüne düşebilirdi. Cenabıhak korusun, o antlaşma elan kırıcı sonuçlar doğurabilirdi. İnşaatta gerekli önlemlerin alınması gerekir. Tedbirin en son düzeyde tutulması lazım. Savcılığa şikayette bulundum” şeklinde konuştu. – KAHRAMANMARAŞ

Share: