Polis Eşleri Derneği Edirne Şubesi martir ve gazi çocukları yararına kermes düzenledi

Polis Güçleri Eşleri Derneği Edirne Şubesince şehit ve gazi çocukları yararına kermes gerçekleştirildi.

Polis Güçleri Parkı’nda düzenlenen kermeste, ocak yapımı azık ürünleri, temel gıda malzemeleri, elektronik eşyalar, cıncık, karı tekstili ve giyim eşyaları satışa sunuldu.

Kermesten elde edilecek dirimsel şehit ve gazi çocuklarına yapılacak yardımlarda kullanılacak. ???????

Edirne Güven Müdürü Mustafa Alçalar, eşi Doç. Dr. Nilüfer Alçalar ile kermesi gezdi.

Polis Güçleri eşleriyle dostça fail Mustafa Alçalar, ahzüita yapıp etkinliğe destekte bulundu.

Alçalar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türklerin teavün ve dayanışmayı muhip tıpkı sosyete olduğunu söyledi.

Hayırlı tıpkı hisse senedi üzere tıpkı araya gelindiğini belirten Alçalar, “Tığ Türk toplumu olarak tarihin sunma sakat zamanlarından bu yana bilcümle arkalama etmeyi, paylaşmayı muhip bire bir milletiz. Bunun aynı örneğini hep beraber görüyoruz. Kermese müzaheret eden esnaf, ticaret ve iş insanlarına teşekkür söylemek istiyorum. İnsanlarımız haddinden fazla yardımda olmak istiyorlar. Topluluk yöneticilerimize haddinden fazla teşekkür ediyorum, polis eşlerimizin emekleri çokça geçti. Valiliğimize ve Belediyemize teşekkürname ediyorum. Buradan elde edilen gelirle şehit ve gazi çocuklarına arkalama edilecek.” ifadesini kullandı.

Polis Güçleri Eşleri Derneği Edirne Idarehane Başkanı Doç. Dr. Nilüfer Alçalar ise bol tıpkısı niyetle yola çıktıklarını dile getirdi.

“Torunlar gülsün, dünya gülsün” sloganıyla yola çıktıklarını tamlayan Alçalar, “Umarım haddinden fazla sunturlu şeyler yapacağız. Burada gördüğünüz değme şeyin arkasında çok büyük çalışma var.” dedi.

Kermeste, Edirne Kent Konseyi Karı Meclisi Morİz Ritim Grubu eylem sundu.Share: