Samsun haberleri | Çarşamba Vukuf Parkı “Eksiksiz Bana Bakarak Curcuna”de ödüle layık görüldü

Ankara’birlikte gerçekleştirilen Yekpare Bana Bakarak Festival’de Çarşamba Bili Parkı’nın ödüle layık görüldüğü bildirildi.

Çarşamba Belediyesinden yapılan yazılmış açıklamada, DÜRÜST Öğür Yerel Yönetimler Başkanlığı vasıtasıyla 5-9 Ekim tarihlerinde Ankara Payitaht Budun Bahçesi’nde planlı “Cemi Bana Göre Festival”in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlendiği belirtildi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın Fen Parkı ile ödüle müstahak görüldüğü aktarılan açıklamada, Doğan’ın ödülünü AK Öğür Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Saylav Çiğdem Karaaslan’ın elinden aldığı aktarıldı.

Açıklamada görüşlerine yer sunulan Belediye Reisi Halit Doğan, Çarşamba Belediyesi ekiplerinin festival boyunca Çarşamba’yı ve ilçede gençlere müteveccih yapılan yatırımları tanıtacaklarını anlattı.

Gençlerin bugünleri ile ateş parçası yarınları olduklarını vurgulayan Doğan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde DOĞRU Tümen ailesi namına gençlerimiz ile tıpkı araya gelmekten, onların birlikte olmaktan çalım ve mutluluk duyuyoruz. Hayata geçirdiğimiz Malumat Merkezi’mizin bahçesinde düzlük alan Fen Parkı’mız ile Cumhur Reisi’mız aracılığıyla ödüle müstahak görüldük. Çok mutlu ve gururluyuz.” ifadesini kullandı.

Doğan, şunları kaydetti:

” Herhangi Bir antlaşma gençlerimizle alay malay aklı, bilimi ve müşavere kültürünü dolay planda markajcı anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizde gençlerimizin değme anlamda kendilerini geliştirebilecekleri alanlar hazırlamak üzere dursuz duraksız, yorulmadan çalışıyoruz. Sportif altyapımızın güçlendirilmesi, bileği ve yüreği sağlam sporcularımızın yetişmesi üzere tam imkanlarımızı kullanıyoruz. İlçemizde spor tesislerimizin yapımı, bulunan tesislerin güçlendirilmesi için çalışmalarımız hızıyla sürüyor. Hayatiyetli Türkiye, gençlerimizin başarıları ile elan birlikte ati gidecektir. Çarşamba Belediyesi olarak gençlerimizin hayallerine destek olmaya, onlarla alay malay yürümeye devam edeceğiz.”

Share: