Samsun haberleri | Toprak TSO’da seçimin peşi sıra meclis toplantısı yapıldı

Yapılan seçimle belirlenen Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclisi, önce toplantısını gerçekleştirdi.

Mıntıka TSO toplantı salonunda Mustafa Başaran’ın başkanlığında gerçekleştirilen oylama ile yönetim kurulu görev dağılımı yapıldı.

Havza TSO Umumi Heyet Erkan Enerjik başkanlığa, Yakup Akekin başbuğ yardımcılığına, Dursun İkiz saymanlığa, Yusuf Alper Yetersizlik ve Recep Teber birlikte üyeliklere seçildi.

Toprak TSO Sedir Başkanlığına Mustafa Başaran, başkan yardımcılığına Mustafa Köse, katipliğe Yahya Ayan, adisyon inceleme komisyonu üyeliklerine üstelik İlyas Yüksel ve Katışıksızlık Olmuş getirildi.

Ayrıca toplantıda divan komitelerine seçilen üyelerden sıkı müesses seçimi dahi gerçekleştirildi.

Erkan Acar, bakir projeler ve kâin OSB çalışmalarına kaldıkları yerden bitmeme edeceklerini belirterek, “Dümen kurulumuz ve şahsım adına bize bu görevi yeniden müstahak gören üyelerimize teşekkürname ederim. Kalfalık dönemi genelde hizmetlerin yavaşladığı dönme olarak nakledilir ancak bizler tıpkı cevvaliyet ve azimle ilçemiz esnafı ve odamız üyelerinin kazanımları için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kesim Tecim ve Uran Odası Sedir Başkanı Mustafa Başaran bile kullanılmamış dönemde kullanılmamış projeler hayata geçireceklerini dile getirerek, “İlçemizin kazanımları üzere hile ve meclis üyelerimizle danışma içerisinde çalışmalarımıza bitmeme edeceğiz. İstihdama ve devletin üyelerimize sağlayacağı desteklerden faydalanabileceği müracaat ve AR-GE ofisi üzere birimleri hayata geçirmeyi planlıyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Share: