Samsun ruzname haberi: Havza’dan bodur güdük

Samsun Süper Mektep Çocuğu Lig’dahi savaş edecek ve 2022-2023 mevsim hazırlıklarına devam fail Toprak Belediyespor’un pakt yönetimi, Kaymakam Cengiz Nayman’ı musahabe etti.

Ziyarette sezon hazırlıkları üzerine vukuf veren Pakt Başkanı Aziz Pekşen, “İlçemizden çokça balaban destekler görmekteyiz. Bu sene hedefimiz böke kendisine ayrımsız kayırıcı lige geçmek. Takımımızın bugünlere gelmesinde emeği olan ve bizlere destek olan siz altın Kaymakamımıza ve altın hemşehrilerimize teşekkür ederim.” dedi.

Nayman ise Havza Belediyespor yöneticileri ve ayak topu takımına başarılar dileyerek, “Bu kulübümüz Toprak’nın markası olmalı. Bunun amacıyla takımımıza tekmil Havzalılar erbap çıkmalı. Havza Kaymakamlığı kendisine elimizden gelen desteği takımımıza sağlayacağız.” diyerek konuştu.

Ziyaretin böylelikle Pekşen, Nayman’a Havzaspor’un atkısını bağış etti.

Ziyarette Mıntıka Belediyespor Başbuğ Yardımcısı Kabadayı Mecnunca ve yönetim kurulu üyesi Başkumandan Polat üstelik bulundu.

Mıntıka Belediyesinden meslek bahçelerine çevre düzenlemesi

Bölge Şehremini Sebahattin Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Bilimi Müdürü Uğur Sağlam, parke taşı zemin işlemlerinin devam ettiği ve kasaba düzenlemesi yapılacak Bekdiğin İlkokulu ve Ortaokulu’nu görüşme ederek çalışmaları inceledi.

Özdemir, okulların ve eğitim kurumlarının her ahit birlikte olduklarını vurgulayarak, “Eskimemiş terbiye öğretim döneminin başlamasıyla ekiplerimiz Bekdiğin İlkokulu ve Ortaokulu’nda yer düzenlemesi gerçekleştirerek kısaca 1700 metrekare kilit parke taşı döşüyor. Öğrencilerimiz ve terbiye kurumlarımız bizim rastgele ahit önceliğimiz olmuştur. Öğrencilerimize kullanılmamış öğretim yılında başarılar, öğretmenlerimize bile kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Akva da okulların ihtiyaçlarının giderilmesinde Özdemir’in gösterdiği hassasiyete teşekkür ederek, “Sayın Şehremaneti Başkanımız ve ekibinin okullarımızın ihtiyaçlarının ivedili şekilde giderilmesi üzere göstermiş oldukları gayrete teşekkürname ediyorum. Burada yapılacak belde düzenlemesi ile öğrencilerimiz daha zinde bir alana kavuşacak.” diyerek konuştu.

Share: