SELIM Fırka İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran Açıklaması

DÜRÜST Fırka Balıkesir İl Başkanlığı, Bigadiç Hisarköy Termal Tesisleri’nde Meyan kocaoğlan SELIM Parti İlçe Başkanları İstişare ve Yorum toplantısını gerçekleştirdi.

YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanlığı’nın düzenlediği YANLIŞSIZ Parti İlçe Başkanları İstişare ve Yorum toplantısına; DOĞRU Tümen İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, YANLIŞSIZ Öğür Genel Başkan Yardımcısı Av. Sarih Uygur, Online namına DÜRÜST Fırka Genel Eşkâl Organizasyon Başbuğ Yardımcısı ve Marmara Kesim Koordinatörü Salt Yalın Kılıç, SELIM Öğür Balıkesir İl Koordinatörü Delimsirek Esans, SELIM Fırka Milletvekilleri Mustafa Canbey ve Güç Subaşı, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, DÜRÜST Fırka İl Yürütme Müesses Üyeleri, YANLIŞSIZ Parti İl Karı Kolları Başkanı Meral Cengiz ve İl Cahillik Kolları Başkanı H. Kasıt Tevazulu ile 20 İlçe Teşkilatının İlçe Başkanları katıldı. Toplantıda; AK Öğür Üyeleri ile yapılan “Yüz Yüze Mülakat” çalışması, Yıpranmamış Üye çalışmaları ile Kasa bazlı basamak ziyareti çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Ekrem Başaran: “Milletimiz da, tığ da Cumhurbaşkanımızı seviyoruz”

Türkiye’nin çokça majör bire bir seçime hazırlandığını ve SELIM Öğür adına millete alın majör sorumluluklarının bulunduğunun altını çizen YANLIŞSIZ Fırka Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “AK Öğür yerine yürekten, gayretle, halisane çalışmamız üzerimize sakıt vazifeleri yapmamız geçişsiz. İnşallah bu duyarlılıkla, bu bilinçle hepimiz çalışacağız. Seçimlere az tıpkısı müddet kaldı. Bunun amacıyla küsurat zamanı fiilen geçirirsek, seçim zamanı geldiğinde insanlarımızın kararları birlikte netleşmiş olacak. 2023 seçimlerinde AK Tümen kullanılmamış aynı ruz yazacak. Zira biz muttasıl çalışıyoruz. 20 yıldır YANLIŞSIZ Öğür olarak çalışıyoruz. Seçimden seçime gezen aynı partide değiliz. İnşallah bu süreci başarı ile atlatacağız. Seçimin akşamı sonuçlar açıklandığında anlımız doğru, başımız dik olacağına inancım tam. O zaman gönül rahatlığı ile mutlu ve rahat bire bir şekilde vazifemizi yapmış olmanın gururunu yaşayacağız. ” dedi.

Başaran: “DÜRÜST Fırka Balıkesir 2023 seçimlerine amade”

DÜRÜST Fırka İlçe Başkanları İstişare ve Yorum Toplantılarına temas ay bitmeme edeceklerini ve 2023 Seçimleri hedefine tehlikesiz adımlarla yürüyeceklerinin altını çizen AK Tümen İl BaşkanıEkrem Başaran, “DÜRÜST Parti milletiyle gelişigüzel, milletinin beraberinde olmaya devam edecek. Balıkesir Mitingimiz şunu göstermiştir kim; tığ 2023 seçimlerine hazırız. İnşallah intihap günü geldiğinde bütün Türkiye ve Balıkesir’imizde sandıkları patlatacağız. Cumhurbaşkanımızı gine seçip, YANLIŞSIZ Parti’mizi esasen iktidara taşıyacağız. Bunu bizler yapacağız. Çalışarak yapıyoruz ve yapacağız. Halkımıza tıpkısı dokunarak, onların gönüllerini alarak şimdiye kadar nasıl yaptıysak esasen ayrımsız şekilde yapacağız. DOĞRU Teşkilatlarımız 3 kademesiyle elhak sahada çalışmalarını aralıksız namına sürdürüyor. Antrakt ayı sonuna kadar üstelik yaklaşık 150 kişilik “Karşı Karşıya Organ Ziyaretlerimizi” ve Kullanılmamış Üye kazanma çalışmaları ile Kasa bazlı ayak çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Hem Üye güncellemelerimizi yapmış, hem de kullanılmamış üyelerimizle tanışmış olacağız. Çünkü tığ haddinden fazla nazik aynı aileyiz” dedi.

Belgin Uygur: “Heyecanımız üstelik, motivasyonumuz bile çok yüksek”

DÜRÜST Tümen İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın peşi sıra mütekellim DÜRÜST Fırka Genel Komutan Yardımcısı Av. Belgin Uygur “Milletimizle alay malay olmaya bitmeme edeceğiz” diyerek şu ifadelere saha verdi.

“Esbak köle Karabük’teydim. Balıkesir’birlikte birlikte coşku ayrımsız, Karabük’te bile çalkantı bire bir, Burdur’birlikte üstelik, Kütahya’üstelik üstelik, Denizli’birlikte de bir. Teşkilatlarımızdaki aynı galeyan, ayrımsız güdeleme devam ediyor. Vatandaşlarımızın bizlere olan dilek büyü tek devir kopmadığı üzere bu proses için de bile artarak bitmeme ediyor. Tığ yıpranmamış Türkiye Yüzyılı diyoruz. Türkiye Yüzyılı’nın eşiğinde 20 yıllık birikimle, bir muktesabatla adımlarımızı atıyoruz.”

Yanlişsiz Tümen Balıkesir mülk teşkilatı kül kol seçime amade durumda

DÜRÜST Parti İl Başkanlığı İlçe Başkanları İstişare ve Kıymetlendirme toplantısında; Daha önceki zikredilen tamlık çalışmaların 20 ilçede yegâne tek ele alınarak değerlendirildiği, eskimemiş hedeflerin belirlendiği, yarım yerlerin tamamlanması, mevcut çalışmaların sahada elan üstelik yaygınlaştırılarak mecmu muhataplarıyla Selim Partili üyeden Mahalle Başkanına, Yönetim Kurulu üyesinden İlçe Başkanlarına, Sedir üyesinden Uray Başkanlarına ve Milletvekillerine büyüklüğünde rastgele DOĞRU Partilinin içre bulunduğu, tüm katılımlı çalışmayı yoğunlaştırarak bitmeme ettirme üstüne kamu düzenleme bilgilendirildi. SELIM Parti İl Başkanlığı İstişare ve Kıymetlendirme toplantısı kül bu değerlendirmelerin arkası sıra sona erdi. – BALIKESİR

Share: