SELIM PARTİ İZMİR’DE ÖRGEN KATILIM TÖRENİ DÜZENLENDİ

SELIM Öğür İzmir İl Başkanlığı aracılığıyla planlı Iştiyak Seferberliği Projesi kapsamında organ katılma töreni düzenlendi. Törende kullanılmamış katılan üyeleri temsilen değişik partilerden dahi DÜRÜST Parti’ye katılan 150 kişiye sembolik olarak rozet takıldı. YANLIŞSIZ Öğür İzmir İl Başkanı Kerem Mehabetli Daima, İzmir’da, serencam 3 yılda örgen sayılarını 210 bin arttırarak, 507 bin üyelerinin olduğunu açıkladı.

SELIM Öğür İzmir İl Başkanlığı’nda Heves Seferberliği Projesi kapsamında planlı üye paydaşlık törenine SELIM Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Incitici, DOĞRU Öğür İzmir İl Başkanı Asillik Yüksek Daima, AK Fırka İzmir milletvekilleri Ceyda Ayrılamaz Çankırı ve Cemal Bekle katıldı. Törende müzakere fail AK Öğür İzmir İl Başkanı Asalet Şanlı Sonsuz, “Tanrı bu teşkilata sandıklarda birinci olmayı felek etsin inşallah. Ego 2011’in üstünde bire bir gelgel görüyorum. 2011’i elbette kim geçeceğiz. Bunu coşkuya, sokağa göre söylüyorum. Topluluk İttifakı İzmir’bile birinci olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız İzmir’de birinci olacaktır. 2019 Umumi Seçimleri’nden bilahare sokağa çıktık. Karınca modeliyle, dilek seferberliğiyle gidilmedik sülale bırakmadık. Gençler ve kadınlar birlikte seçkin devir yeryüzü öndeydi. Bütün İzmir’i gezdik ve sonuçta serencam 3 yılda organ sayımızı 210 bin arttırdık. Zaman itibariyle 507 bin üyeye sahibiz. Allah eksiltmesin, baştan sona arttırsın. Zaman da aramıza katılan üyeleri temsilen 150 arkadaşımıza rozet takacağız. Henüz önce 9 bin kişiyi temsilen bir katılma töreni yapmıştık. Bugün ise aramıza katılan yüzlerce arkadaşımızı temsilen 150 arkadaşımıza rozet takacağız. Bugün aramızda ayrıksı politik partilerin hepsinden katılımlar var. Yuvaya dönen arkadaşlarımız var. Çandarlı çarkıt Belediye Başkanı Hasan Aksoy yeniden yuvasına geldi, arkadaşlarıyla aramıza katıldı. Ati Partisi’nden kıtipiyoz arkadaşımız aramıza katıldı. Bugün onları 70 şahsiyet ayrımsız astronomi dubara ediyor” dedi.

‘2023 SEÇİMLERİNE DOLUDİZGİN KEZ ALIYORUZ’

DÜRÜST Parti Genel Komutan Yardımcısı ve İzmir Saylav Hamza Üzücü, “Hamd olsun bugün bile çokça sunturlu tıpkı program için tıpkısı aradayız. Orostopolluk orostopolluk yayılan, dalga numara mütezayit, büyüyen heyecanımızla, coşkumuzla 2023 seçimlerine doludizgin kat alıyoruz. Hele son dönemde yaptığımız uzuv çalışmalarıyla Türkiye’da yeryüzü iyi organ çalışması yapan kurum noktasına geldik. Bunun için İzmir’in dört bir köşesinde hizmet veren, etkin, çabalayan, AK Öğür teşkilatımızın her bir neferini tebrik ediyorum, Allah razı olsun diyorum. AK Tümen kurulduğundan bugüne ülkeye haddinden fazla mefret hizmetler kazandırmış bire bir siyasal parti. Sonuç dönemde DÜRÜST Parti’ye hep üzeri biçmeye mücahede ettiler. Esasta AK Parti’ye variyet biçme telaşında olanlar değme intihap öncesi bunu kimi zaman medyada, bazen sokakta dile getirdi. Rastgele biri üstelik herhangi bir seçimden sonraları utangaç olup ‘Adam kazandı, YANLIŞSIZ Parti kazandı’ gitmek zorunda kaldı. Gâh cins ve madun yapısı olmayan, kaç kişiyle yaptığı galiba sıfır basak altı masa başı sormaca firmalarıyla SELIM Tümen’nin oyunu düşük göstermeye çalıştılar. Hangi antlaşma intihap yaklaşsa artık onlar dahi ya sessizliğe bürünürler evet de akla yatkın rakamları boğumlanma etmeye başlarlar. Sabık yıl bu dönüş anket yayınlayan firmaları bugünlerde duyuyor musunuz?” ifadelerini kullandı.

‘BU ÜLKENİN YARARINA NE İŞ YAPARSANIZ KARŞINIZDA DURAN BİR YAPI VAR’

“Sahada yaptığımız çalışmalarda, kamuoyun araştırmalarında, hararetli düzenleme toplantılarımızda görüyoruz kim 2023’ün galibi Recep Tayyip Erdoğan’dır, Cumhur İttifakı’dır” diyen Üzücü sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu hafta arası AR-GE Başkanımız sonuç yaptığımız araştırmayı kamuoyu ile paylaştı. Recep Tayyip Erdoğan’ın oyu yüzdelik 52’dir. SELIM Fırka’nin oyu de yüzde 42’dir. ‘Türkiye Yüzyılı’ misyonunu muhalefetin anlamasını beklemiyoruz. Zira onların hakeza tıpkı derdi bulunmayan. Tığ Şark Akdeniz’de bazen hamleler yaparken bunu geleceğin meselesi amacıyla hayata geçiriyoruz. Acun karbon rezervinin yüzdelik 47’sinin olduğu yanı başımızdaki ülkelerden İtalya’sı, Fransa’sı benzeri şeyler elde etmeye çalışırken Türkiye buna aldırışsız mı kalacak? Ama uymazlık ne diyor? ‘Libya’bile ne işimiz var?’. Bunu başka kim söylüyor? Yunanistan söylüyor. Az Buçuk bile Darı söylüyor. Bu ülkenin yararına, bu devlet için müfit hangi hisse senedi yaparsanız karşınızda duran somurtkan benzeri bina var. Bu tehalüf değil. Bu siyasete aykırılık değil. Siyasi rekabet rastgele antlaşma olabilir, olmalı. Tığ politik rekabetten çekinmeyiz. Muhalefetin bu ülkede yaptığı politik tıpkısı muhalefet değil, Türkiye Cumhuriyeti Devleti politikalarına muhalefettir” diye konuştu. Konuşmaların arkası sıra partiye yıpranmamış katılan üyelere rozet takıldı.

Share: