Sertab Erener, İstanbul Festivali’nde hayalet aldı

Ünlü hanende Sertab Erener, bu sene ilk kez planlı İstanbul Festivali kapsamında hayranlarıyla tıpkısı araya geldi.

Saygınlık Market’in sponsorluğuyla “Itibar Gecesi” başlığı altında gerçekleştirilen dinleti, Yenikapı Etkinlik Alanı’nda yapıldı.

Özen Itibar Marketler Grubunun canip kuruluşu Fahri Tarımın Umumi Müdürü Vedat Yiğitlik, konserin Değer Gecesi kendisine düzenlenmesine ilişik AA muhabirine yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“24 Temmuz’de başlayan ve 14 Ağustos’a büyüklüğünde devam edecek tafsilatlı tıpkı maratonda, tığ bile burada destekleyici yerine halkımıza, gençlerimize bu konuda bindi olmaya çalıştık. Kol namına seçkin cins projede kayran alıyoruz. Hele sosyal projelerdeki imkanlarımızı kullanarak, destek olmaya çalışıyoruz. Sertap Erener, bizim amacıyla alelade balaban benzeri sanatçı, ülkeye servet reşit bire bir sanatçı. Eurovision Üzüntü Yarışması’nda bizi bize baziçe etmiş bir dirilik. O nedenle Saygınlık Marketler Grubu namına burada bulunmayı heves ettik. Bu gecenin bire bir onur gecesi olması bizi daha de onurlandırdı. Iyice bir geceleyin. Katılım berenarı ongun. Bundan de çok bahtiyar olduk türkçesi.”

Konserde kestirmece benzeri buçuk saat uzaklık vermeden tayf düz Sertab Erener ise sahnede yaptığı konuşmada, dinleyicilerle aynı araya gelmekten muhit bahtiyarlık duyduğunu söyledi.

Usta hanende konserde 17 yol seslendirdi. Erener, “Haris Sesini”, “Belki da Dönerim”, “Ateşle Barut”, “Rengarenk”, “Olsun” ve “Koparılan Çiçekler” aldı parçaları hayranları ile seslendirdi.Share: