Sivas haberi! Marmaris Şehremini Oktay, Sivas’ta

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP Genel Merkezi marifetiyle Sivas’ta planlı CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayı’na katıldı.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP Genel Merkezi yoluyla düzenlenen CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayı’na süzülmek üzere Sivas’a gitti. Sivas’a CHP İlçe Başkanı Zekican Balcı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk’le gelişigüzel revan Oktay, ilk çevrim başka uray başkanlarıyla alay malay planlı vadi çalışmasına katıldı.

Sivas merkezdeki Ihtişam Bayar Caddesi’nde gerçekleşen esnaf ziyaretine, Çanakkale Belediye Reisi Ülgür Gökhan, Foça Şehremini Fatih Yavuz, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Uğurlu ve partililerle alay malay katılan Başkan Oktay, esnafa yavuz işlemler dileyerek CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun selamlarını iletti. Esnafın sorunlarını dinleyen CHP heyeti, bunlarla ait Umumi Merkeze ayrımsız rapor sunacaklarını dile getirdi.

“ÇALIŞTAYLAR HADDINDEN FAZLA VERİMLİ GEÇİYOR”

CHP’nin düzenlediği uray başkanları çalıştaylarının herhangi bir ahit haddinden fazla eli nimetli geçtiğini belirten Başbuğ Oktay, “Iktisadi şartların seçme güzeşte çıktı ağırlaştığı bu dönemde ülkemiz ve halkımız üzere neler yapabileceğimizi eş akılla sınırlamak amacıyla kararlılıkla çalışıyoruz. Çalıştaylar aracılığıyla hem düşünüm alışverişinde bulunma hem dahi yapılan projeleri kıymetlendirme imkanı buluyoruz. Bu çalıştayda dahi CHP’li Belediye Başkanları olarak işbirliğimizi artıracak çalışmaları konuşacağız. Mutluluk gündemi ve projelerle ait görüşmeler yapacağız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde yerli yönetimlerde herhangi bir ant daha hayatiyetli olacağımıza ve bu güçle iktidarı bile kazanacağımıza inancımız parçalanmamış. Bu yolda emin adımlarla yürüyoruz” diye konuştu.

Share: