Sultangazi’de ‘iletişim sohbeti’ne gençlerden pahal bağ

Sultangazi Belediyesi, Araklama Veysel Ekin Nutuk Sezonu çerçevesinde TGRT Spikeri Mehmet Ziyalı ve Radyo Programcısı Hopdedik Ayhan’ı ağırladı. Rüya Öztürk moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşiye alelhusus gençlerin ilgisi bati oldu.

Sultangazi Belediyesi, Aşırılmış Veysel Ekin Sanat Sezonu çerçevesinde söyleşiden seminere, konserden bala tiyatrolarına bir nice etkinliği ilçe sakinleriyle buluşturuyor ve etkinlikler çerçevesinde kaymakamlık sakinlerini yüzü sıcak isimlerle bire bir araya getirmeye devam ediyor. TGRT Bilgi Spikeri Mehmet Görgülü ve Radyo Programcısı Hopdedik Ayhan, “Hayatımız İletişim” ünlü etkinlikle Sultangazililerle benzeri araya geldi. Düş Öztürk moderatörlüğünde düzenlenen söyleşide günümüz medyası enine-boyuna ele alındı.

TGRT Haber Spikeri Mehmet Aydın, medyaya dair zül edilenlere cevap verdi. İlerde medyada çalışmak isteyen öğrencilere kere gösteren Entelektüel, mesleğin sorumluluklarını ve zorluklarını bile anlattı. Mesleki tecrübelerini da gençlerle paylaşan Aydın, sorulara üstelik cevap verdi.

Yılların tecrübeli radyo programcısı Hopdedik Ayhan, geleneksel medyanın beraberinde dijital medya ve bildirişim üzerine da konukları bilgilendirici benzeri sohbet gerçekleştirdi. Hopdedik Ayhan, dijital medyanın önemini aynı posta daha vurgularken çocuklara telefona kendilerini çokça kaptırmamaları konusunda da uyarılarda bulundu. – İSTANBUL

Share: