Taraftardan Başbuğ Kılıç’a teşekkürname

Süper Loda’e fazlalaşmak için iddialı takım kuran Spor Kaba Et 1. Yığın ekiplerinden Samsunspor’un iç sahada oynadığı maçları çakozlamak isteyen Bafralı taraftarlar ulaşım noktasında kendilerine destek veren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a teşekkür ettiler.

Samsunspor’un temas zamankinden daha çok desteğe gerekseme duyduğu bir sezonda tribünlerdeki yerlerini alarak maç süresince bahis konusu desteği izah etmek istediklerini tabir fail Bafralı Samsunspor taraftarları, “Özellikle öz evimizde oynanan maçlarda bizlere kurgu tahsis ederek yanımızda olan Şehremaneti Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Samsunspor’un yekpare paydaşları ile Samsun üzere haddinden fazla yetişkin benzeri zait alçak olduğunu belirten Bafra Şehremini Hamit Kılıç, “Samsunsporumuzun hemen iklim merkezinde değil, cemi ilçelerimizde ateşin ve armaya vurgun bire bir lehtar kitlesi var. Bafra’mızda bu kitlenin bir parçası. Takımıza akıbet odaklı olmadan akıbet maçın serencam düdüğüne kadar tekmil anlamıyla bindi olmamız müstelzim tıpkısı sezonun içerisindeyiz.. Seçme gelişmeyi yakinen strateji ettiğimiz takımımızın iç sahada oynadığı maçlarda tribündeki yerlerini almak isteyen taraftarlarımıza imkanlarımız ölçüsünde bu desteği sağlamaya çalışıyoruz. Samsunsporumuzun ateşli taraftarından aldığı enerjiyle ile bu zaman böylecene Spor Mabat 1.kütle’deki misafirliğine akıbet vererek kaynak yeri olan Süper lig hedefine ulaşacağına kalpten inanıyorum” şeklinde konuştu. – SAMSUN

Share: