Tarsus Su Park 2022 Yaz Sezonu Sona Erdi

Tarsus Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine verilen ve cümle vatandaşların yararlanabileceği Tarsus Akarsu Park Yeri, 2022 yaz sezonu, vatandaşların bunaltıcı katılımı ile sona erdi. Yüzme kurslarının da meydan aldığı akarsu parkta binlerce vatandaş uzman eğitmenlerce sağlıklı koşullarda yüzme eğitimi aldı.

Tarsus Belediyesi tarafından sıcak yaz günlerinde vatandaşlara serinleme imkanı sunan, hijyenik koşullarda yüzme kurslarına eş sahipliği eden Tarsus Su Park’ın 2022 yaz sezonu, vatandaşların ağır sıklet katılımı ile sona erdi. 3 Mahiye yaz sezonunda binlerce vatandaşın faydalandığı su park, sağlıklı ve akla yatkın pahalı olması sebebi ile Tarsuslular aracılığıyla ilgi gördü. Sosyalleşme imkanı sunan Tarsus Su Otopark, vatandaşların yaz mevsiminde uğrak yeri oldu.

“AKARSU PARK’I YAZ BOYU TERCİH ETTİK”

Yaz boyu sıkça su Park’ı tercih ettiğini tamlayan kursiyer, “Okulların tatil olması ile birlikte Su Park’ta yüzme kursuna başladım. Akarsu korkumu yendim ve hocalarımızdan eğitim aldım. Arkadaşlarımla sıkça faydalandığımız Tarsus Akarsu Park amacıyla Belediye Başkanımız Haluk Bozdoğan’a teşekkürname ederiz” diyerek konuştu.

“HİJYENİK VE AİLEYE UYGUN OLMASI SEBEBİ İLE TERCİH ETTİK”

Akarsu Parkı’nda geçenek geçirmekten memnun olduğunu belirten eksantrik bire bir vatandaş ise, “Akarsu Park Yeri küçük çocuklarımla birlikte yeğleme ettiğimiz tıpkısı yer oldu. Sularının hijyenik olması ve uygun pahalı olması yeğleme etmemize etmen oldu. Tarsus’ta emniyetli ayrımsız alanda sosyalleşebilmek bizler ve çocuklarımız amacıyla çokça mefret. Bu hizmet üzere belediyemize teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Tarsus Akarsu Otopark 2023 yaz sezonunda misafirlerini ağırlama bitmeme edecek.

Share: