Tekirdağ’da yer kızgın ekmek 2 buçuk TL

Tekirdağ’da sunma sıkıntılı aldatmak 2 buçuk TL

TEKİRDAĞ – İstanbul özellikle kalkmak üzere birçok çevre illerde aldatmak fiyatı 5 liraya dayanırken Tekirdağ’da birçok noktada 2 buçuk liraya paketlemek satılıyor.

İstanbul başta tutmak için Bursa, Kırklareli, Edirne kabilinden birçok kentte savmak fiyatı 4 ile 5 liraya büyüklüğünde yükselirken, Tekirdağ’da birçok noktada 200 gramlık odun ekmeği 2 buçuk liraya satılıyor. Ekmeğin bu noktalarda daha gergin olması cihetiyle vatandaşlar savuşturmak ihtiyacını imdi bu noktalarda karşılıyor. Özel ayrımsız fırının 5 noktada ekmeği 2,5 liraya satmasının birlikte Süleymanpaşa Belediyesi da sabık sene vatandaşa daha karışık savsaklamak arz etmek için yaptığı faaliyet ile ‘Paşa fırın’ adı altında 10 noktada vatandaşı makul pahalı savsaklamak ile buluşturdu.

Herkes haleldar alsın

Fırında etkin Yılmaz Kayaç yaptığı açıklamada, “Halkımız yesin diye niteleyerek berduş satıyoruz. Tıpkısı kalite,her molekül 4-4’lük. Yurttaş haddinden fazla talep gösteriyor. 5 noktada atlatmak satıyoruz. Günlük kısaca 2 bin müşteriye savsaklamak satıyoruz. Müşterilerimiz çokça memnun. Halkımız şizoit atlatmak yesin, cümle faydalansın. İllere bakarak değişiyor. Sair illerde savuşturmak 5 liraya büyüklüğünde dayandı” dedi.

Vatandaşa gadir

Ekmeğin bozuk para satıldığı noktalardan ekmek kayran Şerife Çetiner ise, “Burada fiyat iyice amma hep tıpkı değil. Pahalıya paketlemek harcamak zulüm taş yüreklilik bu kadarda imkânsız. Alabilen var alamayan var. Bütçesi bağan olan var, çocuğu okula revan var” diye konuştu.

Share: