Tekirdağ’dan gelişmemiş bodur

Marmaraereğlisi Belediyesi toplu sünnet programı düzenledi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, sünnet ettirilen 35 yavru belediyenin dernek salonunda planlı programa aileleriyle katıldı.

Etkinlikte hokkabaz, maskot ve büyücü gösterileri sunuldu.

Belediye Başkanı Bilgelik Ağababa, burada yaptığı konuşmada, toplumsal belediyecilik anlayışını benimsediklerini söyledi.

İlçe halkının gelişigüzel ant yanı sıra olduğunu rapor eden Dede, “Çocuklarımızın çokça daha iyice günlerinde, sağlıkla afiyetle alay malay olalım. Cenabıhak onların damatlığını dahi göstersin. Düğünlerinde bu arada olalım, onlarla gelişigüzel övünelim. İnşallah bu gençlerimiz vatana millete dobra evlatlar olurlar. Cenabıhak çocuklarımızın yolunu meydanda etsin.” dedi.

Kurslara katılanlara belgeleri verildi

Ergene Belediyesi aracılığıyla düzenlenen kurslara katılan öğrencilere sertifikaları verildi.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, belediyenin mahallelerde yaz döneminde kurslar düzenlediğini belirtti.

Kurslara katılan 268 öğrenciye belgelerini verdiklerini anlatım fail Yüksel, “Seçme sene olduğu kabilinden bu sene birlikte yaz döneminde uray namına ücretsiz kurslarımızı gerçekleştirdik. Kurslarımız alelhusus öğrencilerimiz için çokça hayır ve olumlu oluyor. Bundan sonraki dönemlerde de kurslarımızın sayısını arttırarak devam edeceğiz.” diye niteleyerek kaydetti.

Share: