Tekirdağ’dan gelişmemiş kısa

Tekirdağ’üstelik “Evre Tefeyyüz Töreni” düzenlendi

Tekirdağ’de aynı dal rütbeye ilerleme olan Jandarma personelleri amacıyla “Rütbe Gelişim Töreni” düzenlendi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Tekirdağ Valisi Ermiş Sebep ve tören düzeni üyeleri, ayrımsız kayırıcı rütbeye tefeyyüz olmaya türe kazanan Güllabi personellerine rütbelerini taktı.

Açıklamada, ifadelerine meydan sunulan Yıldırım, şunları kaydetti:

“Kurnaz Teşkilatı, asayiş ve asayişin sağlanması, şuç işlenmesinin önlenmesi, terörle ve kaçakçılıkla savaş kadar heybetli görevleri üstün bakım anlayışıyla ve başarıyla namına getirmektedir. Ayrımsız art rütbeye ilerleme olmaya türe kazanan Jandarma personellerini tebrik kartı ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Tekirdağ Valisi Muazzez Sebep, Şarköy ilçesini görüşme etti

Tekirdağ Valisi Ermiş Yıldırım, Şarköy ilçesinde vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Yıldırım, vatandaşların taleplerini, şikayetlerini ve dertlerini itaat etmek, sorunları, ihtiyaçlarını durumunda tespit etmek ve hal anlamak namına “El Toplantıları” kapsamında Şarköy ilçesi Çınarlı ve Kirazlı mahallelerini ülfet etti, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Ilbay Sebep, ilişkin yetkililerden bilgelik alarak sorunların çözümü ve vatandaşların taleplerinin adına getirilmesi üzere mukteza çalışmaların yapılacağını belirtti.

Tekirdağ Valisi Yıldırım muhtarlarla aynı araya geldi

Tekirdağ Valisi Eren Saika, Şarköy ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, Sebep, ilçede Muhtarlar Derneği’ni musahabe etti, muhtarlarla bir araya geldi.

Saika, Şarköy Esnaf ve Kefillik Kooperatifi Başkanı Neşet Ağır’u de makamında musahabe etti. Ağır ile aynı müddet kardeş kardeş fail Yıldırım, yapılan çalışmaları yakından strateji ettiğini söyledi.

Yıldırım’a ziyaretleri sırasında Şarköy Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, İl Inanma Müdürü Mehmet Melik Fındık, İl Kurnaz Komutanı Ahmet Aheste zevcelik etti.

Share: