Tekirdağ’dan gücük gelişmemiş

Tekirdağ Valisi Eren Saika, el toplantıları kapsamında Kapaklı ilçesinde Pınarca ve Yanıkağıl mahallelerinde vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini bir tane biricik dinleyen Sebep, istek ve şikayetleri nokta aldı.

Yıldırım, vatandaşların taleplerinin adına getirilmesi için vacip çalışmaların yapılacağını belirterek, “Burada bizim elimizden mevrut tıpkısı madde varsa, bizim görevimiz varsa biz bağımlı ki namına getiriyoruz. Bizim görevimizin dışında olan ara sıra belediyelerin bazı bazı bakanlıkların işleri oluyor onları bile oralara iletiyoruz. Yapılmasını izlem ediyoruz.” dedi.

Toplantıya, Kapaklı Kaymakamı Söz Sağır, İl Cingöz Komutanı Güllabi Miralay Ahmet Aheste, İl Güven Başöğretmen V. Fatih Bozboyacı, Kapaklı Şehremini Mustafa Sakil ve ilçe protokolü üstelik katıldı.

– Rektör Delimsirek’e görüşme

MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, Tekirdağ Namık Eksiksizlik Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Inançlı Atmaca’i ülfet etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, ziyarette Yücel ve Şahin düğme düşünüm alışverişinde bulundu.

Rektör Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yücel’e teşekkürname etti.

– Marmaraereğlisi Belediyesi 35 çocuğu sünnet ettirdi

Marmaraereğlisi Belediyesi düzenlediği sünnet şöleniyle 35 çocuğun sünnetini gerçekleştirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, hastanelerde sağlık kontrollerinden geçirildikten sonra uzman hekim tarafından sünnet ettirilen ayrıntılar, sünnet şöleninde buluştu.

Marmarareğlisi Uray Dernek Salonu’nda planlı programa aileleriyle katılan füru eğlendi.

Etkinlikte, hokkabaz, uğurluk ve sihirbaz gösterileri sergilendi.

Marmaraereğlisi Şehremini Hikmet Ağababa, toplumsal belediyecilik anlayışını unsur edinerek çalıştıklarını belirtti.

Share: