Tezgahtaki karpuzu yutmak için omuzladı, karşısındaki kadını görünce dondu kaldı

Antalya’birlikte marketin uğrunda kâin karpuzu gözüne kestiren hırsızlık şüphelisi, karpuzu omuzuna aldıktan bilahare karşısına sâdır kadını görünce donup kaldı. Nahoş, karpuzu bıraktığı kadar kaçarken o anlar ise alıcı yoluyla kaydedildi.

Olay, muhannet sabahleyin saatlerinde Teomanpaşa Mahallesi 2202 sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; sokak üstünde bulunan tıpkı marketin önüne gelen aynı dirilik, tezgah üzerinde mevcut karpuzları gözüne kestirdi. Nüfus karpuzların üzerinde kâin örtüyü kaldırarak, benzeri tanesini omuzuna aldı. Parçalanmamış ayrılacağı tam ise namına vekil kadını görünce adeta hayatının şokunu yaşadı. Koca tıpkı sure olduğu yerde donup kalırken henüz sonraları karpuzu namına tezyit etmek zorunda kaldı. Elan sonra ise dakikasında görüngü yerinden uzaklaştı.

O anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde karpuzu almaya gelen şahsın bir anda kadını karşısında görmesi ve henüz sonrasında de donup kaldığı görüldü.

Yaşananları anlatan market sahibi Dursun Yumak, “Soysuz sabah saat 08.00 sıralarında evden çıktım. Marketi açmaya gittim. Karpuzların üzerinin kemiksiz olduğunu gördüm. Hangi ilgi dedim. Almaç görüntüleri izledim. Ablamız karşısında duruyor. Ablamız uyarmaya çalışmış. Insan karpuzu bırakıp gidiyor. Ablamızı görünce donup kalıyor. Burada esnaflar bizi sevdiği üzere şahsı uyarıyorlar. Ego seçkin ahit karpuzların üzerini kapatıyorum, normalde kimse almıyor” dedi. – ANTALYA

Share: