Tıpkısı cali doktor vakası de Mersin’den! Kendisini duyum yitimi doktoru adına tanıtıcı erkek, asayiş görevlileri marifetiyle fark edildi

M.K.U. isimli eş hastane görevlilerine kendini duyum yitimi doktoru adına tanıttı. Parafin göğüslük asmak için çocuk dokunaklı bakım ünitesine giriş yapmaya çalışan kaknem, düzenlilik görevlileri eliyle ayırt edildi. Şüphelinin hekim olmadığını anlayan asayiş ekipleri, şahsı yakalayarak polise konfirmasyon etti.

BAHANESİ, YAPTIĞINDAN BİN BETER

Doktorluk mesleğini çokça zaaf ettiği üzere hakeza bir işe kalkıştığını söylediği öğrenilen M.K.U., KBB polikliniğinde araştırı olabilmek üzere yersiz olan bambaşka benzeri odadan doktor önlüğü aldığını ve bu önlükle kendisini KBB doktoruna doktor adına tanıttığını itiraf etti.

KADIN DOĞUMDAN GİRİŞ YAPMAYA ÇALIŞTI

Eve gittiğinde ise doktorluğun şüphesiz olduğunu düşkünlük ettiği amacıyla şeb 24.00 sıralarında yine hastaneye döndüğünü anlatan ibret, hastaneye avrat veladet servisinden antre yapmaya çalıştığı esnada hekim önlüğünün içerisindeki izlem cihazı alarmı çalınca hastane düzenlilik görevlilerine sağlıkçı olduğunu, bugün tarih taharri olurken önlüklerin karıştığını ve önlüğü tasarruf etmek üzere geldiğini söylediğini ve oradan ayrıldığını söylediği öğrenildi.

ÖNLÜK ARARKEN YAKALANDI

Daha sonrasında çocuk sakil bakım ünitesi çatı girişinde mevcut görevlilerine anestezi uzmanı olduğunu belirterek önlük temin etmeye çalıştığını tabir eden berbat, o esnada şifahane düzenlilik görevlileri aracılığıyla ayırt edilip yakalandığını aktardığı belirtildi.

Share: