TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini yalınlık artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini boş artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hisse senedi yerini 1 Eylül’de belirtik artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile gelişim yeri sahibi koyulmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara iri okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar üzere genel ağ üzerinden online kendisine birlikte münhal artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 ilde 204 iş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelce, 120 ay mehil, Trabzon’bile ise %25 peşinat, 120 kamer mehil ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’üstelik yapılacak

Bariz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’dahi yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Belirgin artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası ZIYAN ETMEK ve T.C. Ekincilik Bankası ZIYAN ETMEK aracılığıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların cemi şubeleri eliyle kabul edilecek.

Satışla ilgilendiren uzun bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: