Tüvana kıza yapılan tacizi çalmak isterken bıçaklandı

Evvel saat 06.30 civarında Diliskelesi – Gebze arası kere yapan şehremaneti otobüsünde meydana mevrut olayda Dilovası ilçesinde cıvıl cıvıl 43 yaşındaki 5 bala babası Orhan Delimsirek, işe başvurmak üzere gelişigüzel aktarılma bindiği 325 numaralı otobüse bindi. Şalter ayrımsız müddet gittikten sonra, kendisiyle bir mahallede hayat dolu tendürüst tıpkısı kız, Orhan Mecnunca’e seslenerek yanındaki ecnebi tabiiyetli şahsın kendisini taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine Delimsirek, zihayat kızı taciz fail şahsı uyardı.

BIÇAKLA SALDIRDI

Daha sonra Mecnunca ile ecnebi uyruklu erkek ortada ağız dalaşı daha çok. Bire Bir süre sonraları otobüsün durması ve kapının açılmasıyla birlikte ecnebi tabiiyetli nüfus, beraberinde taşıdığı bıçağı çıkararak Orhan Delice’i yaralayıp, görüngü yerinden kaçtı.

OTOBÜSLE HASTANEYE GÖTÜRDÜLER

Yaralandığını hisseden Delice, polis ekiplerini arayarak durumu bildirdi. O sırada otobüste bulunan aynı canlı, hastanede stajyer namına çalıştığını söyleyerek çağ kaybeden Delicesine’e tampon uyguladı. Otobüsün sürücüsü ise Delimsirek’i Gebze Fatih Devlet Hastanesi’hangi yetiştirdi. Burada tedavi altına alınan Delice’e 16 dikiş atıldı. Hayati tehlikesi yoksuz Delimsirek, tedavisinin ardından zaman hastaneden taburcu oldu.

TACİZCİ ŞAHIS YAKALANDI

İhbarın konusunda şipşak olayın gerçekleştiği adrese mevrut polis güçleri ekipleri, şahsı yakalayabilmek üzere mücahede başlattı. Eksperyans tanıklarını dinleyen ve alıcı görüntülerini inceleyen ekipler, şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Ecnebi tabiiyetli can, sorgulanmak üzere polis güçleri merkezine götürüldü. 3’ü kız, 5 çocuk babası olan Orhan Şahin, gailesiz kızı taciz fail ve kendisini yaralayan şahıstan şikayetçi oldu.

“KAPI AÇILINCA BIÇAĞI BANA AKILLICASINA SALLADI”

Sonsuz tıpkısı otobüse bindiği için burada olan insanların çoğunu tanıdığını belirten Orhan Şahin, “Birbirimize selamlar veriyoruz. Araba az buçuk bati olduğu üzere ayakta bekliyoruz. 16 yaşlarında tıpkı dinç kız kardeşimiz dahi ayaktaydı. Sabahleyin onunla dahi selamlaştık. Arkama akillicasina geçti. Muallimköy durağına geldiğimizde kız kardeşimiz kalkacak olan aynı şahsın yerine oturacaktı. Oturduğu süreçte bu şahsiyet kız kardeşimize tacizde bulunuyor. Tacizde bulunduğu üzere kız korkudan bana seslendi; ‘Orhan amca, bu şahsa tıpkısı molekül söyler misin? Edepsizlik yapıyor’ dedi. Kız kardeşimiz bana seslenince ego döndüm baktım. Kız öğrenci ağlıyordu. Tacizde mevcut şahsı uyardım. ‘Sen kız kardeşimi neden rahatsız ediyorsun?’ diyerek sorduğumda, ‘Sana hangi oluyor, sen kimsin, sana ne?’ gibi şeyler söyledi. Bununla ilişkin münazaa yaşadık. Bu andan itibaren birlikte aracın durağa yanaştığı kabilinden konu açıldı. Husus açılınca bu şahsiyet bıçağı bana doğru salladı. Bıçağı salladığı gibi karnımın kesildiğini hissettim” dedi.

“STAJYER BİR KARDEŞİMİZ TAMPON YAPTI”

Şahsın kendisini yaraladığı kabil otobüsten inip kaçtığını nâkil Atmaca, “Beni yaraladığı kadar kaçtı. Ego birlikte o anda polisi aradım, şikayette bulundum. Sağlıklı olsunlar emniyetimiz derhal gelip o bölgede araştırma yaptı, şahsı bulup yakaladılar. Yanık olduğum için güdücü arkadaşımız durmadı ve çabucacık Gebze Fatih Fehamet Hastanesi’ne geldik. İçeride üstelik stajyer tıpkı kardeşimiz kan kaybettiğim üzere bana tampon yaptı, benim canımı o kurtardı. Kıza ayrımsız video izlettiriyormuş, bacağını kızın bacağına değdiriyormuş. Kız otururken halk hareketleri ve sözlerle taciz ediyormuş. Banko şikayetçiyim. Ecnebi uyruklu olduğunu biliyoruz, burada biricik yaşadığını, ailesinin Manisa’birlikte olduğunu ve şahsın yakalandığını duydum. Duygulu vatandaşlarımıza sesleniyorum, lütfen kızlarımıza, ailelerimize eş çıkalım” diye konuştu.

Share: