Voleybolculardan Güder’e bökelik sözü

Kadınlar Uçan Top 2. Grup 16.grupta namağlup bökelik mücadelesi veren Malatya temsilcisi Galip Demirel Ortaokulu Spor Kulübü başkanı, antrenörü ve oyuncuları, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamında müzakere ederek tıpkı müddet kardeşçe etti. Kadın voleybolcular, Başbuğ Güder’e şampiyonluk sözü verdi.

Samimi ayrımsız ortamda gerçekleştirilen ziyarette spor üstüne Başkan Güder ile uzun uzun dostça eden kadın oyuncular, ligin 9.haftasında deplasmanda karşılaşacakları Mardin Toyluk Spor maçından birlikte galibiyetle dönmeyi hedeflediklerine ilgi çekti. Güder, aldığı skorlarla ligdeki kalburüstü performanslarını bitmeme ettiren avrat voleybolculardan şampiyona sözü birlikte aldı.

“Malatya’ya şampiyona neşelendirmek istiyoruz”

Pakt Antrenörü Mustafa Aydemir, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in takımın daima genişlik büyük destekçisi olduğunu belirtti. Aydemir, “Galip Demirel Ortaokulu Kulübü olarak şuan 2.Ligde uğraş ediyoruz. Şuana kadar yapmış olduğumuz parçalanmamış maçları kazandık ve lideriz. Önümüzde play-Off maçları olacak. Topluluk yerine dolgunca hazırlanıyoruz ve çalışmalarımızı eğin lige çıkmak kendisine gerçekleştiriyoruz. Malatya’ya şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. Bugüne büyüklüğünde bizlerden desteklerini esirgemeyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e bile özel kendisine teşekkürleri aktarma etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“Güzelce tıpkısı başarı hikayesi yazıyorsunuz”

Galip Demirel Ortaokulu Kulübü’nün ligdeki namağlup performanslarını kutlama eden Başbuğ Güder ise “Öncelikle Galip Demirel ağabeyimizi rahmetle yad ediyoruz. Galip Demirel Ortaokulu ender okullarımızdan ayrımsız tanesi ve pir tıpkısı takım kurulmuş. Malatya sizinle alım duyuyor. Ligde bile başarılı işlere imza atıyorlar ve namağlup yerine bitmeme ediyorlar. İnşallah mevsim sonuna büyüklüğünde birlikte namağlup namına devam edip Play-Off mücadelesi verirler. Şuanda benzeri Acun Kupası oynanıyor ve Katar’ı duymayan tıpkısı ülke kaldı mı? Malatya’de filenin sultanları bile elde edeceklerin başarılarıyla inşallah Malatya’mızı dünyaya tanıtacaklar. Battalgazi Belediyesi namına kulüplerimizin ve sporcularımızın yanındayız, yanı sıra olmaya dahi devam ediyoruz. Sporun herhangi bir dalını önemsiyor ve destekliyoruz. Kızlarımız adamakıllı benzeri muvaffakiyet hikayesi yazıyor ve bu hikayeyi Şampiyonlukla taçlandırmak gerekiyor. Vermiş olduğunuz Şampiyonluk sözünü tutmanız bizi elan bile mutlu edecektir. İnşallah bir ahit maçınızı dahi izlemeye geleceğim. Himmet sizin, mücahede sizin, muvaffakiyet sizin, tığ ise peş planda hangi yapmamız gerekiyorsa yapmak üzere varız. Başarılarınız sürekli olsun” dedi. – MALATYA

Share: