YANLIŞSIZ Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran Açıklaması

DÜRÜST Fırka Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Altıeylül ve Karesi İlçe Teşkilatlarını konuşma ederek teşekkür etti.

AK Öğür Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran; Havran, Edremit, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, Bigadiç ve Sındırgı İlçe Teşkilatlarına teşekkürname ziyaretlerinin ardından babasının rahatsızlığı dolayısıyla mesafe verdiği ziyaretlerine Altıeylül ve Karesi İlçe Teşkilatlarına değişik ziyaretlerde bulundu. SELIM Öğür Altıeylül İlçe Teşkilatı ile Abdülhamit Han Hayat ve Hareket Merkezi’nde, DOĞRU Öğür Karesi Teşkilatı ile üstelik Karesi Salih Tozan Firez Merkezi’nde benzeri araya gelen YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ziyaretlerde Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingle ilişkin teşekkürname tablosunu bergüzar etti.

“Biz bu işe rağbet verdik ve DÜRÜST Öğür 2023 seçimlerinde tekrar kazanacak”

2023 seçimlerine büyüklüğünde teşkilatlar kendisine yoğun tıpkısı şekilde çalışmaya devam ettiklerini tamlayan SELIM Öğür Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Miting öncesi ve sonrası ile teşkilat içi yüz yüze organ çalışmaları, Bakir Örgen çalışmaları ve Sandık bazlı gömlek ziyaretleri için değerlendirmelerde bulundu. Başkan Başaran konuşmasında; “Biz bu işe iştiyak verdik. Tanrı yıldız ederse yıpranmamış Türkiye Yüzyılı’dahi 2023 hedefimize ulaşana kadar de bitmeme edeceğiz. İlçe Teşkilatlarımızı ne konuşma ediyoruz, açıkçası çok iyicene aynı hadise yaşadık. 8 Ekim Cumartesi günü Balıkesir’üstelik Cumhurbaşkanımızı yüzümüzün akıyla ve hararetli aynı şekilde ağırladık. Miting hazırlıklarımızı, YANLIŞSIZ Fırka Teşkilatlar olarak en etraflı ayrıntısına büyüklüğünde bilcümle alay malay değerlendirdik ve kalburüstü olduk. Cumhurbaşkanımız yüz kere nöbet Balıkesir Mitinginden duyduğu sevinme seçme platformda dile getirdi. Bu format teşkilatlar kendisine bizi olağandan mutlu etti. Şimdi önemli olan molekül şu. 2023 seçimlerine gidiyoruz ve az bir süre kaldı. Değme çalışmamızın müspet sonuçlarının olması üzere bilcümle birlikte maksimum seviyede himmet göstereceğiz. Onun amacıyla bile umum teşkilatlar yerine düzenlenen çalışacağız, disiplinli çalışacağız, sonuçları değerlendirip muallel kaldığımız düz varsa orayı tamamlayacağız. Falsolu yaptığımız bir düz varsa orayı düzelteceğiz.

Önemli olan, 2023’te seçim geldiğinde, onun akşamı yahut ertesi günü bu mitingin peşi sıra yaşadığımız mutluluğu, istem rahatlığını yaşayabilelim. Cumhurbaşkanımız gene güzel olsun. DÜRÜST Fırka milletvekilleri mecliste yeterli sayıya ulaşmış olsun. Türkiye’mizin geleceğinde, Türkiye Yüzyılı’nda 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürümesi noktasında müstelzim yatırımları bile yapabilelim. Elhamdülillah miting bu noktada bizim üzere hem faaliyet imkanı, hem de çalışırken yaptığımız işlerin dimdik yürümesini yok etmek açısından çok balaban bire bir üstünlük oldu. Domuzuna bir çalışma neticesinde mitingimizi gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’imize yakışan, uygun bire bir şekilde; hem YANLIŞSIZ Teşkilatlar namına, hem birlikte Balıkesirliler yerine karşıladık, ağırladık ve hasretimizi giderdik. Bunda herkesin karşı teri, emeği var. Ego hepinize ilgiyle teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerimizi birlikte teşekkürname ziyareti adı altında yapıyoruz. Bugüne ajanda olsun diye niteleyerek teşkilatımıza ayrımsız levha ihsan ediyoruz. Bu konuda sizlere, sizler nezdinde dahi tamam kuruluş mensuplarımıza, hemşehrilerimize haddinden fazla haddinden fazla teşekkür ediyorum” dedi.

“karşı karşıya uzuv ziyareti ve kullanılmamış organ çalışmaları” aralıksız devam ediyor

AK Parti Balıkesir Teşkilatı yerine 150 bini aşan üyemizi “Karşı Karşıya Mülakat” programı çerçevesinde müzakere ettiklerinin altını çizen AK Fırka İl Başkanı Başaran, konuşmasını şöyle devam etti.

“Bağımlı bu açacak ile Genel Tarz Düzenleme Başkanlığımızın bizlere duyurduğu ‘yüz yüze üyelerimizi mülakat’ ederek ziyaret programız devam ediyor ve bu ayın sonuna kadar bitireceğiz inşallah. Tekmil ilçe Teşkilatlarımız bu konuda dolu komple çokça kırıcı bir çalışmayla tamlık üyelerimizi görüşme edip karşı karşıya görüşmelerimizi yapıyor. Kuruluş mensuplarımızın 3 kademesi, mahalle başkanlarımız, kasa başkanlarımız, sakınma ve asil yönetimlerimizle hep üyelerimizi yönelik bir tane biricik ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. İnşallah ülfet edilmedik hiç kimse kalmayacak. Temel olan, aslolan şu. Ziyaretlerimizdeki ana amacımız üyelerimizle kucaklaşmak. 2023 hedefimize gönüllerimizi aynı ederek akın etmek. Bu himmet yapılırken, yıpranmamış unsur noktasında bile üyelerimizin referanslarını alıyoruz ve bu konuda de çalışmamızı yapıyoruz. Ara ayı böylelikle umum ilçelerimizde, mecmu üyelerimizi musahabe etmiş ve eskimemiş uzuv kayıtlarımızı yapmış olacağız. İl Başkanlığımız ve İlçe Teşkilatlarımızın koordinasyonun dahi gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde üyelerimizi kulaktan, onların önerilerini ve eleştirilerini dikkate alarak, çalışmalarımızı ona göre yönlendireceğiz. Sonunda haddinden fazla daha güçlü, çokça daha etkili benzeri kurum yapısına kavuşmuş olacağız. Alay Malay hem rahmet vardır, hem bereket vardır. İnşallah 2023 seçimlerine işlek bire bir şekilde hazırlanıp, Cumhurbaşkanımızı tekrar seçeceğiz, partimizi gine kudret yapacağız. Sahada giderek varlığımızı hissettireceğiz. Hepimizin, Cumhurbaşkanımızın benzeri vekili yerine üzerimize düşeni ziyadesiyle namına getireceğimize ego inanıyorum. Bu geceleyin buraya geldiğiniz için ego gene hepinize ayrı ayrı teşekkürname ediyorum” dedi.

YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Başaran’ın ilçe ziyaretlerine; İl Avrat Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı, İl Yönetimi, İlçe Koordinatörleri, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Reisi Dinçer Orkan, YANLIŞSIZ Tümen Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis, DOĞRU Fırka Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, İlçe Umumi Heyet Üyeleri, Eş ve Deneyimsizlik Kolları Başkanları ve Mahalle Başkanları ile Şehremaneti Divan Üyeleri katıldı. – BALIKESİR

Share: