Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Hemşehrileriyle Kardeşçe Toplantısında Buluştu

Yenimahalle Belediye Reisi Fethi Yaşar, Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği aracılığıyla Topluluk Genel Merkezi’nde çetin tıpkı katılımla gerçekleştirilen Kardeşçe Toplantıları’nın ilkine misafir oldu.

Hemşehrileriyle uzunca dostane fail Yenimahalle Şehremini Fethi Yaşar, Afyonkarahisarlı olmaktan kurum duyduğunu belirterek, ” Ankara’ya gelen bilcümle hemşehrilerimize rastgele ahit kapımız münhal. Lüzumlu hastanelere esenlik üzere gelen, gerekse yetişek amacıyla Ankara’da mevcut ve bize başvurarak arkalama isteyen umum hemşehrilerimize tek ayrım gözetmeksizin havari oluyoruz” dedi.

Cemiyet çalışmalarını birlikte yakından izlem ettiği söyleyen Yaşar, derneğin eğitime sağladığı katkıların çokça yetişkin olduğunu ve çokça elan aşkın bindi olunması gerektiğini söyledi.

“HİÇBİR ANTLAŞMA DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ”

Dernek Genel Başkanı Mehmet Uca Özerkan ise “Kontak, el birliği ve dayanışma ruhuyla el birliği duygularımızın pekişmesine dil olacak Ankara’da dinç parçalanmamış hemşehrilerimizin kıvançla karşılayacağı bire bir çalışmayı henüz sizlerle birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Toplantıya çok aheste benzeri sargı var. Bundan hakeza cins olursa hafta sonlarında Ankara’dahi Afyonkarahisar’ımızı yer gür şekilde entrika ederek burada zihayat hemşehrilerimize koskocaman katkılar sunan altın büyüklerimizle cemiyet umumi merkezimizde sohbet toplantıları düzenlemeye devam edeceğiz. Bugün Başkanımız Fethi Yaşar bizi katılımlarıyla onurlandırdı. Yardım ve destekleriyle bizleri bekâr bırakmayan zer hemşehrimiz sayın Fethi Yaşar’a şahsım, dümen kurulum ve Ankara’de dinç birlik hemşerilerimiz hesabına çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Share: