Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, Javier Zanetti’yi Ağırladı

Sazak’e gelen acun futbolunun söylence isimlerinden Javier Zanetti, Yenişehir Şehremini Abdullah Özyiğit’i üstelik müzakere etti.

Inter Academy Türkiye lansmanına karışmak için Mersin Ağacı’e gelen Javier Zanetti, Yenişehir Belediyesi’nin birlikte destekleriyle düzenlenecek benzeri etkinlikte Mersinli çocuklarla buluşacak. İtalya’nın bildirme nazik ayak topu kulüplerinden olan İnter’in komutan yardımcılığı görevini bile yürüten Arjantinli  futbolcu, Inter Academy Türkiye’nin Yenişehir’üstelik bulunan tesislerini üstelik gezecek.

Javier Zanetti, programı kapsamında Inter Pazarlama Müdürü Barbara Biggi, Inter Academy Teknik Direktörü Marco Monti, Inter Matbuat Sorumlusu Federica Sala, Arsıulusal Etkinlik Uzmanı Stefano Borghi ve Inter antrenörlerinden Valerio Ringoli ile alay malay Yenişehir Şehremini Abdullah Özyiğit’i görüşme etti. Ziyarette Inter Academy Türkiye Tutumlu Ortağı Hüseyin Kılavuz ve ÇBK Mersin Ağacı Yenişehir Belediyesi karı basket takımı Asbaşkanı Büyük Adalıoğlu birlikte vadi aldı.

YENİŞEHİR BELEDİYESİ, ZANETTİ’Yİ ÇOCUKLARLA BULUŞTURACAK

Zanetti,Yenişehir Belediyesi ve Inter Academy Türkiye hareket birliğiyle 20 Ilkgüz Salı haset saat 09.00’birlikte Mersin Ağacı Stadyumu’nda çocuklar ve sevenleriyle tıpkısı araya gelecek. Zanetti’yi Yenişehir Belediyesi’nde ağırlayan Belediye Reisi Abdullah Özyiğit, “Zanetti kabilinden ayrımsız ayak topu efsanesini Sazak’bile çocuklarımızla buluşturmak haddinden fazla majör. Çocuklarımızla tanışacak ve bu futbol oynayan tıpkı çocuk amacıyla nazik ayrımsız güdeleme kaynağı olacak. Kendisini kentimizde ağırlamaktan etraf çok mutluyuz” dedi.

ZANETTİ: “BENİ YENİŞEHİRLİ ÇOCUKLAR KARŞILADI, BU BENİ ÇOK DUYGULANDIRDI”

Mersin’dahi olmaktan periferi çok bahtiyar olduğunu dile getiren Javier Zanetti ise ” Burada olmaktan belde çok mutluyum. Spora ve futbola desteğinizden kıran teşekkürname ediyorum. Füru için hazırladığımız benzeri proje var. ve bununla yakından ilgileniyoruz. Bugün havalimanında beni Yenişehirli dallar karşıladı, bu beni haddinden fazla duygulandırdı ve bahtiyar etti. Herkese haddinden fazla teşekkürname ediyorum” diye konuştu.

Share: