Adlı Oyuncudan Aşk İtirafı Geldi!

“Bilinmez Saklı” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Mutlak Sarı, aşk yaşamaya başladı.

Gözlerden ırak amor diri ikili, akıbet olarak Belgrad’da dinlence yaptı.

tv100’de yer düz habere göre; Ünlü oyuncu Sinem Ünsal, önceki çağ “Cenazemize Kandırıcı Geldiniz” filminin kıraat provalarında ilgiyle açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Muamma Hafi dizisindeki partneri Halit Bağımsız Solgun ile amor yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Bağımsız Milletvekili Zerrin ile ilişkin “Mutluyuz. Birlikte Belgrad’a gittik. Her şey çok iyicene gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Türkü asıllı aynı ağababa ile Çerkes asıllı bire bir annenin ikinci çocuğu namına doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mukayeseli Edebiyat bölümünden çıkışlı olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Çoban Yıldızı ünlü dizide Ruz karakterini, Yağız Beyaz Zehir Amor ünlü dizide ise Gülsüm Arslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları beyninde yayımlanan Kızım ünlü dizide Sadakat Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Görk adlı seyretme oyununda Iyilik karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Şaşırtıcı Hekim dizisinde Hekim Baylan Gülengül karakterine maltalık vermiştir.

HALİT MUTLAK SARI KİMDİR?

Halit Özgür Solgun, fotomodel ve kol oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Teşrinievvel 1993, İstanbul doğumlu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Iktisat Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde oyunbazlık eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Esas ve İleri Üçkâğıtçılık Craft Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı.

Halit Bağımsız Milletvekili Soluk, evvel oyunculuk tecrübesi kendisine oynadığı Diriliş: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Basübadelmevt Ertuğrul dizisindeki performansıyla şişman gusto toplayan oyuncumuz elan bilahare Al Kaynak, Güzeşte Yaz, Böke, Hakan Muhafız üzere muvaffakiyetli projelerde vadi almıştır. Halit Mutlak Zerrin hele Kardeşlerim dizisindeki performansıyla bundan sonra tanınır arkaç gelmiştir. Yıpranmamış projelerde kayran almayı sürdürmektedir.

Share: