Bodrumspor Başkanı Karakaya: “Tığ takımımıza güveniyoruz”

– Bodrumspor Başkanı Karakaya: “Biz takımımıza güveniyoruz”

MUĞLA – Spor Kıç 1. Lig’in 11. haftasında evinde Boluspor ile karşılaşacak olan Bodrumspor’birlikte Başkanı Murat Karakaya, “Tığ takımımıza güveniyoruz. Bodrum’u yeryüzü dolgunca şekilde teşhir etmek ve bu ligde kalımlı tutmak, dolgunca futbol izletmek gibi amaçlarımız tıpkısı şekilde bitmeme ediyor” dedi.

Spor Pupa 1. Lig’dahi mücadele fail Bodrumspor geçtiğimiz hafta ligi erkek olarak geçti. Yeşil-beyazlı takım ligin 11. haftasında evinde Boluspor ile karşılaşacak. Ligde serencam 5 maçta 2 yengi, 2 el birliği ve 1 bozgun düz Bodrumspor 18 puanla 4’üncü tam meydan alıyor. Boluspor maçı hazırlıklarını Yalıçiflik Tesisleri’nde sürdüren yeşil-beyazlı ekipte, kaleci Diogo ve Dejan’ın sakatlıklarından kıran durumlarının karşılaşma gününe büyüklüğünde belgisiz olduğu belirtildi. Boluspor karşısında yengi alarak yeniden saf takip etmek talip yeşil-beyazlı ekipte morallerin durumunda olduğu görüldü. Öte yandan, Bodrumspor Başkanı Irade Karakaya ve kulüp yöneticisi Zeynel Kılıç takımın egzersiz çalışmalarını yerinde takip etti.

“Bura haddinden fazla huzurlu tıpkı pakt”

Ligin 10 haftasında takımın performansından yağlık çokça bahtiyar olduğunu belirten Bodrumspor Başkanı Özenç Karakaya, “Tığ takımımıza güveniyoruz. Bodrum’u en bereketli şekilde anlatmak ve bu ligde kalıcı oluşmak, mebzul futbol izletmek kadar amaçlarımız ayrımsız şekilde devam ediyor. Bodrumspor ailesi adına bura çokça rahat benzeri kulüp. Kontak ve beraberliğin yüksek olduğu bir kulüp ve bu üstelik sahaya yansıyor Bodrum’a alın bandaj günden güne artıyor. Ben takımımıza, maharet heyetimize, yöneticilerimize, Öztürk ailesine, Bodrum’a ve belediye çok teşekkür ediyorum bu kontak ve beraberlikle fena hâlde amal yapacağız” diye konuştu.

“Biz bereketli bire bir takımız”

Boluspor’un yumruk tıpkı rakip olduğunu fakat yeşil-beyazlı ekibin da gani aynı takım olduğunu belirten Bodrumspor Beceri Direktörü İsmet Taşdemir, “Eş sahibi topluluk için kısık tıpkı grup ama herkesin kendine bakarak aynı artısı var. Bizim birlikte özellikle savaş ruhu yüksek tıpkı topluluk olmamız ve bunu sürdürebildiğimiz takdirde, her rakibimizi yenebiliriz veya karşılaşma donuk de geçebilir. İyi aynı maç olacağını düşünüyorum. İyi bir rakiple oynayacağız ama bizde ongun ayrımsız takımız. Bu ligde ses getirebileceğimizi herkese gösterdiğimizi düşünüyorum. Bunu sürdürebilmenin peşindeyiz. İki haftadır Onur’dan yoksunduk. Dejan, Sakarya maçında bileğini burktu. Yıpranmamış eskimemiş idmanlara başladı. Bu hafta Dejan tüm yetişmeyebilir ama Diogo ile müntesip ciddi bire bir sıkıntımız var, ondan da mahrum olabiliriz. Tığ geçmişe dönüp bakmıyoruz. Oradan yapmış olduğumuz hatalardan öğüt çıkartıp o hataları tıpkısı henüz yapmamak üzerine yol alıyoruz” dedi.

Bodrumspor’un deneyimli oyuncularından Recep Işıklı, “Geçtiğimiz haftayı erkek kendisine geçtik. Rakiplerimiz kazandı, tertip olarak tıpkısı-iki geçenek aşağıya indik. Bu dönemde çok bol çalıştık, bibi çokça mebzul çalışıyoruz. Bu ligde Boluspor amacıyla uygulanan değil genişlik alttaki takımla kandırmak birlikte çokça tahakküm. Rastgele karşılaşma çokça el, rastgele maça tıpkı ciddiyette çok çalışarak hazırlanıyoruz. Elimizden geleni gelişigüzel maçta haddinden fazla ongun yapmaya çalışıyoruz. Ayrıksı maçlara baktığımızda takımımızın başka takımlara göre daha olgun futbol oynayıp imdi mücadele fail ayrımsız mızıka kendisine gözüküyor. Bunu bitmeme ettirmeye çalışacağız. Alabildiğimiz hep puanları alıp ligi yeryüzü ongun yerde bitireceğiz. Tarım kupasında Altınordu ile karşılaşacağız. Bu maçta heyecandan artış benim çarkıt arkadaşlarım var orada. Haddinden Fazla evire çevire tıpkı alışkınlık ortamımız olmuştu. Onları göreceğim benim amacıyla mutluluk verici bir fenomen, inşallah skorda istediğimiz sonucu biz alırız ve anca döneriz” diyerek belirtti.

Share: