Didim’de MHP’ye üye olan gençlere rozetlerini İl Başkanı Alıcık taktı

Işıklı’ın Didim ilçesinde Ulusçu Debi Partisi’ne (MHP) katılan 20 tendürüst için tören düzenlenirken, gençlere rozetlerini MHP Görgülü İl Başkanı Halık Alıcık taktı.

MHP Didim İlçe Teşkilatı tarfından yapılan eskimemiş unsur kayıtları üzere fırka binasında rozet eğreti töreni düzenlendi. MHP Ziyalı İl Başkanı Haluk Alıcık ve il yöneticilerinin dahi katıldığı rozet töreninde konuşan mütekellim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, “İlçe yönetimiz olarak sürekli sahadayız. İlçe yöneticilerimizle alay malay alanlarda olacağımızı söyledik. Bu anlamda yöneticimiz Tolga kardeşimin üstelik katkılarıyla 20 canlı arkadaşımız zaman aramıza katıldı. Gücümüzü biliyoruz. 2023 seçimleri amacıyla Liderimizin kaime ve talimatları noktasında çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz” dedi.

MHP Işıklı İl Başkanı Haluk Alıcık ise tümen içerisinde tıpkısı çokça görev aldığını ve 10 yılda uray başkanlığı yaptığını kaydederek, “Bizler bu süreçte görevimizi genişlik bereketli şekilde alnımızın akıyla yapıyoruz. Sizlerin bile destekleriyle çıktı çalışacağız. Tanrı çalışana verir. 2023’e büyüklüğünde sıkmadık ahali çalmadık husus bırakmayacağız. Bunu hep beraber yapacağız” diyerek konuştu.

Konuşmaların arkası sıra partiye yıpranmamış unsur olan gençlere rozetleri MHP İl Başkanı Alıcık, İlçe Başkanı Sağdıç ve kaymakamlık yöneticileri yoluyla takıldı. – AYDIN

Share: