DÜRÜST Parti’li Ötede, Mersin’de muvasala altyapısı için 20 yılda 23 milyar lira envestisman yapıldığını söyledi

YANLIŞSIZ Parti Mersin Ağacı Saylav Ali Halk Ekstrem, sonuç 20 yılda Mersin Ağacı’in ulaşım ve iletişim altyapısı amacıyla toplanmış 23 bilyon teklik envestisman yapıldığını belirtti.

Çılgın, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, Sazak’in, gelişigüzel geçen dolaşma geliştiğini ve eskimemiş istihdam olanaklarına karı sahipliği yaptığını söyledi.

Mersin Ağacı’in, Akkuyu Çekirdeksel Vahim Santrali, Sazak Uluslararası Limanı, Çukurova Bölgesel Havalimanı ve Akdeniz Deniz Boyu Yolu ile ulaşım, erke ve ticaret merkezlerinden biri olma yolunda tehlikesiz adımlarla ilerlediğini dile getiren Sivri, Iblağ ve Altyapı Bakanlığının, Mersin Ağacı’in iş hızına sınırlı olarak ortaya çıkan muvasala ihtiyaçlarını bastırmak ve şehri geleceğe alıştırmak için müstelzim projeleri tek bir tane hayata geçirdiğini belirtti.

Müfrit, akıbet 20 yılda Mersin’in erişim ve iletişim altyapısı için toplam 23 milyar teklik envestisman yapıldığını rapor etti.

Sazak Limanı’nın, Gün Doğusu Akdeniz’in kalbi olduğunu belirten Katmerli, “Ülkemizin ciharıyek yanı sıra olduğu kadar parçalanmamış ulaşım modlarıyla gelişigüzel gelişecek Mersin Ağacı’de cümle erişim sektörlerinde mehabetli projeler hayata geçiriliyor.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde DOĞRU Öğür namına, im ve bakım siyaseti ile memleketin beher noktasında vatandaşlara hizmet etmeye bitmeme ettiklerini kaydeden Çılgın, “Mersin Ağacı’in gelişmesi ve büyümesi için akılcı ve ihtiyaca yanıt veren projelerle çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz.” dedi.

Share: