MultiNet’lilere BiSU Aceleci Teslimat’tan yüzde 20 iskonto

Multinet Up’ın BiSU ile gerçekleştirdiği teşrikimesai kapsamında MultiNet kemirmek kartı kullanıcıları BiSU Aceleci Teslimat alışverişlerinde yüzde 20 indirim kazanıyor.

Şirket açıklamasına bakarak, Multinet Up, MultiNet aşındırmak kartı kullanıcılarının BiSU Çabuk Teslimat üzerinden yaptıkları alışverişlerdeki artışı dikkate alarak sene başından beri devam fail MultiNet’lilere hususi BiSU alışverişlerinde uygulanan indirim kampanyasının kapsamını genişletti. Multinet Up ve BiSU teşrikimesai kapsamında, MultiNet’liler BiSU Aceleci Teslimat alışverişlerini yüzde 20 indirimle gerçekleştiriyor.

Şimdiye kadar sadece Anadolu Yakası’nda bakım veren BiSU Çabuk Teslimat, seçme iki yakada bile mevcut toplanmış 103 etkili deposu sayesinde artık İstanbul’un rastgele noktasına hizmet veriyor. BiSU’nun hizmet kapsamını genişletmesiyle bundan sonra artık MultiNet’liye indirimden yararlanma ayrıcalığı sunuluyor.

Kampanyadan intikal etmek talip MultiNet’liler, BiSU uygulamasında “Sepet” ekranında ilgili kampanyayı seçtikten sonra sipariş verebiliyor. Kampanya kapsamında azami iskonto tutarı 100 TL ile sınırlı.

Damacana sudan gazlı içeceklere, anne besin ihtiyaçlarından erke içeceklerine büyüklüğünde açık iz yelpazesiyle hizmet veren BiSU aceleci teslimat ile kullanıcılar 30 zaman ortamında ihtiyaçlarına ulaşabiliyor. BiSU’nun acul teslimat servisi mümasil zamanda İzmir’de ve Ankara’bile bile elektrik göstermeye başlayacak.

Kampanya detayları için bilgelik kabul etmek ve MultiNet’lilerin yararlandığı ayrıksı avantajları temin etmek amacıyla www.multinet.com.tr adresi ziyaret edilebiliyor.

Share: