Serencam an marifet… ESKİ KOCASINI ÖLDÜRÜP, İNTİHAR ETTİ

ÇORUM’da İlknur Aydoğan (35), çarkıt eşi Battal Alkan’ı (36) tabancayla vurarak öldürüp, aynı silahla yaşamına sonuç verdi.

Olay, saat 03.30 sıralarında Kermen Mahallesi Işıklı Evler 2’inci Sokak’ta meydana geldi. İlknur Aydoğan ahbaplık etmek üzere bozuk eşi Battal Parafin’ın evine gitti. Burada taraflar arasında adsız nedenle tartışma artık. Ağız Dalaşı sırasında İlknur Aydoğan, tabanca ile Battal Alkan’ı vurarak öldürdü. Aydoğan arkası sıra telefonla önce eşi F.B.’yi arayıp, Battal Parafin’ı öldürdüğünü söyledikten sonra bu yol silahı zat başına doğrultup tetiği çekti.

F.B.’nin ihbarı konusunda eve polis ve esenlik ekibi atıf edildi. Kapı açılmayınca itfaiye aracı merdiveni ile balkondan eve giren ekipler, Battal Alkan ile İlknur Aydoğan’ın başlarından meftun cesetleriyle karşılaştı. İlknur Aydoğan ile Battal Parafin’ın camit bedenleri, görüngü yerinde yapılan incelemenin peşi sıra ölü açımı üzere Eti Üniversitesi Erol Olçok Yetişek ve Araştırı Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Olayla ilişkin sormaca sürüyor.Share: