Açılışa hususi ücretsiz dondurma ikramı

Kahramanmaraş’ta yenilenip vatandaşların hizmetine sunulan pastane uğrunda vatandaşlara 250 kilogramlık dondurma külah külah ikram edildi.

Kent merkezinde ‘Kervan-1’ kendisine tanıdık pastane yenilendi. Trabzon Bulvarı’nda 2002 yılında hizmete başlayan pastacı bağırsak ve dış yenileme işlemlerinin ardından kullanılmamış yüzüyle vatandaşlara hizmet sunmaya başladı.

Yenilenen yazıhane amacıyla hususi namına Alpedo Dondurma Fabrikasında hazırlanan 250 kilogramlık dondurma vatandaşlara ücretsiz namına izzetüikram edildi. Vatandaşlara ağırlama edilen dondurma ise kısa sürede tükendi.

Sıcak yaz gününde vatandaşların tıpkısı nebze de olsa rahatlaması namına hakeza aynı aplikasyon yaptıklarını rapor eden Alpedo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kervan’ın mevlit tarihi 1961. 10 birey ile başlamıştık. Trabzon Bulvarında 2002 yılında bu şubemizi açmıştık. Burada halkımız ile beraber yıpranmamış yüzümüz ile beraber dondurma şovumuzu yaptık hem dahi dondurma ağırlama ettik. Şuan dahi kentimizde 8 şubemiz var ve hedeflerimiz var. Sene başına büyüklüğünde 2 idarehane daha hizmete açıyoruz. Tekerek yolu ve Binevler önünde. Alpedo Dondurma namına Türkiye’nin 175 bin noktasında da bakım veriyoruz. 24 ülkeye Alpedo ve Kervan markası ile hizmet veriyoruz” dedi.

Yenilenen pastanede dondurma ve tatlı çeşitlerinin yanı sıra ark ve yaş gato çeşitlerinin satışına devam edilecek. – KAHRAMANMARAŞ

Share: