AK Parti’li Keskin: İzmir’de 80 bin müzakere gerçekleştirildi

AK Fırka İzmir İl Başkanlığı’nın ‘Karınca Modeli’ vadi çalışması kapsamında Buca ilçesini müzakere fail öğür teşkilatı, seçmenlerin düşünüm ve taleplerini dinledi. AK Tümen Umumi Başkan Yardımcısı ve İzmir Mebus Hamza Çığlık, bu model ve yüz yüze çalışmaların el teşkilatı aracılığıyla 3 yıldır sürdürüldüğünü belirterek, “Bu kapsamda 80 bin ziyaret gerçekleştirildi” dedi.

SELIM Öğür İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Karınca Modeli’ meydan çalışması Buca ilçesinde gerçekleştirildi. AK Tümen Umumi Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Çığlık, AK Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Mehabetli Sürekli, AK Öğür İzmir milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Yaşar Kırkpınar, İl ve İlçe Temel Kademe, Kadın ve Deneyimsizlik Kollarının katılımıyla, Buca’da esnaf, sivil sosyete kuruluşu, kocabaşı, örgen, yurttaş ziyaretleri yapıldı.

AK Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Hamza Kötü, Karınca Modeli ve karşı karşıya yapılan çalışmaların yer teşkilatı tarafından 3 yıldır sürdürüldüğünü belirtti. DOĞRU Tümen olarak 21 yıllık politik tarihin 20 yılını iktidarda geçirdiklerini ifade eden Izdırap, “Müntehip ve milletimizle aramızdaki teması da bilvasıta yollardan değil, bilcümle akilane yollardan atama ettik. Onun amacıyla 21’inci yılımızda ‘Bir olduk 21 olduk’ sloganıyla eskimemiş 20 yıllara yelkenli açmış olduk. Karınca Modeli ve benzeri anda ziyaretler ile İzmir toprak teşkilatımız da ekibiyle birlikte tıpkısı ilçeye tenzil yaparak o ilçenin bilcümle damarlarına eş etmiş oldu. Tıpkısı anda 30 ilçede sivil topluluk kuruluşları ve muhtarlar görüşme edildi. Bu kapsamda 80 bin musahabe gerçekleştirildi. Bunun 43 bini esnaf ziyareti adına gerçekleşti, 13 bine yakını de sekmen ziyareti şeklinde yapıldı. 2 bine yakın kocabaşı, 1200’e mümasil bile sivil cemiyet kuruluşu ziyareti yapıldı. Dideban adına 80 bin, emanet bazında birlikte 500 bine mümasil hemşehrimize doğrudan temas ettik. Bütün teşkilat mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. Dönüşler bize yansıtıldı, taleplerin bizle ilgili olanlarını hayata etmek üzere adımlar attık ve birçok sorunu çözdük. Yerel yönetimlerin şikayetleri ile ilişkin birçok şikayeti ait yerlere iletmeye mücahede ettik. İlçe ve büyükşehirler ile ilişik haddinden fazla aşkın kalın olduğunu tayin ettik” diye konuştu.’21 YILDIR HEP VATANDAŞIMIZ İLE BİRLİKTEYDİK’DÜRÜST Öğür İzmir Milletvekili Ceyda Ayrılamaz Çankırı, temasları sırasında yüz yüze ve insanların sırtını sıvazlayarak yapılan dokunuşların daha değişik olduğunu gördüklerini kaydetti.Partilerinin kuruluşundan bu yana yüz yüze ziyaretlerin yapıldığını fakat 3 yıldır Karınca Modeli adı altında dizgesel ayla getirildiğini belirten SELIM Fırka İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar da şunları kaydetti: “AK Parti’nin 21 yıldır yaptıklarını anlatıyor, onlarla müzakere ettiğimiz konuları hem parlamentoya hem üstelik genel merkeze iletiyoruz. ‘Seçimden seçime geliyorsunuz’ söylemleriyle tek karşılaşmadık. Zira 21 yıldır bilcümle vatandaşımız ile birlikteydik. İnşallah 2023 seçimlerinden sonra bu birliktelik devam edecek. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yılında mehabetli aynı seçime gidiyoruz. Seçme manifestosunu hazırlarken toplumu oluşturan bilcümle paydaşlardan aldığımız düşünceleri yönetime ileteceğiz.”‘İYİ GÜNDE, ATEŞ GÜNDE ONLARIN YANINDAYIZ’

DÜRÜST Parti İzmir İl Başkanı Kerem Mualla Daima, partilerinin çalışma prensibinin seçimden seçime değil, seçim bitiminden başka seçim döneminin başlamasına kadar yapılan çalışmaları içerdiğini dile getirdi. Çalışmaları geceli gündüzlü sürdürdüklerini kaydeden Daim, “Intihap zamanı geldiğinde bilcümle icraat tükenik, yalnız seçim kampanyasına ve sandıklara ilgili çalışmalarımız artmış olacak. Bu çalışmalarda İzmirlilerin nazik aynı teveccühünü görüyoruz. İyi günde kötü günde onların yanındayız. Döviz yükselip düştüğünde ya dahi soylu erki sıkıntılarda milletimizin yanındayız. DOĞRU Parti milletin partisidir” ifadesini kullandı.

Share: