Baran Atacan’dan Eşine Yepyeni Çevirme!

12 Nisan 2008’birlikte evlenen Kaynak Altuğ- Yağmur Atacan çifti, içtimai medyada sık sık gündeme geliyor.

Pınar Altuğ (47), içtimai medyayı deli dolu olarak kullanırken Yağmur Atacan (39) ince aynı süre Instagram’dan uzak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde kalça bozan Atacan, içtimai medyaya hızlı benzeri antre yaptı. peş peşe paylaşımlarda kâin ünlü aktör, alelhusus 14 almanak eşi Kaynak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından saraka ettirdi.

“DİRENEMİYORUM BEN YAŞLANACAĞIM”

Çarkıt aktör Baran Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Her sene ‘Yıllara düz okuyor.’ Ne yıllar len bu yıllar, henüz aşkın direnemiyorum ben yaşlanacağım.”

BARAN ATACAN KİMDİR?

Baran Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk oyuncu ve müzikçi.

Yugoslavya göçmeni bire bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, çeri olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’üstelik okudu. Lise eğitimini Üsküdar Rum Lisesi’nde tamamladı.Baran Atacan, lise yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle temaşa sahnesinde meydan aldı. İstanbul Üniversitesi Literatür Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. Meslek hayatına sanatta ustalık eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca çalgı yaşantısında profesyonel davulcu olarak 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Ilkgüz ayında Pınar Altuğ ile nişanlandılar ve 12 April 2008’üstelik evlendiler. 27 Ocak 2009 tarihinde eşi Kaynak Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Tecim hayatına atık ve havza satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Ilkgüz 1974 doğumlu olan Bulak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Çocuklar Duymasın isimli diziyle tanınan ve Türk halkının sevdiği benzeri adam haline mevrut Altuğ, mankenlik kariyerine daha lise ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden çıkışlı olduktan sonra ise İstanbul’dahi İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada bir numara reşit ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten sonra öğrenimini yarıda bırakan Kaynak Altuğ’un takdimcilik kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Ana çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Kollar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’birlikte izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine büyüklüğünde dahi yayınlanmaya bitmeme etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Meltem karakteriyle şöhreti yakalayan Kaynak Altuğ, büyük firmaların reklam yüzü üstelik olmuştur. 2008 senesinde Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu dünyaevi gözyaşı farkı sebebiyle ince müddet konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Yağmur adında bir kızı bulunuyor.

Share: