Batman’da 2 arakçılık şüphelisi tutuklandı

Batman’da bire bir marketten ve inşaattan arakçılık yaptıkları belirlenen 2 kaknem, çıkarıldıkları duruşma aracılığıyla tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Hilal Mahallesi Nergiz Caddesi üzerinde inşaat halinde kâin aksiyon durumunda ve markette meydana mevrut hırsızlık olayları ile ilişik yapılan çalışmalarda, olaya müdahil şahısların S.Ç. ve S.Ş. isimli kişiler olduklarının tespit edildiği bildirildi.

Yapılan çalışmalarda suratsız S.Ç. ve S.Ş. isimli şahısların yakalandığı belirtilen açıklamada, şahısların çaldıkları malzemeleri hurdacıya sattıkları tespit edildiği ve hurdacıdan ele geçirilen maddi değeri kısaca 180 bin TL olan malzemelerin sahiplerine teslim edildiği rapor edildi.

Hurdacı D.A. isimli şahsa “Cürüm Eşyasının Satın Alınması veya Akseptans Edilmesi” suçundan zaruri adli prosedür yapıldığı belirtilen açıklamada, kaka S.Ç ve S.Ş isimli şahısların çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine doğrulama edildiği kaydedildi. – BATMAN

Share: