Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Muğla’da partililerle buluştu, esnaf ziyareti yaptı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Muğla’dahi partilerle bir araya gelerek esnaf ziyareti yaptı.

Bakan Çavuşoğlu, “2023’e Akla Yatkın Site Buluşmaları” programı kapsamında geldiği Muğla’de DÜRÜST Parti İl Başkanlığında önceki dönme milletvekilleri, memleket başkanları ve kaymakamlık başkanları ile toplantı yaptı.

Çavuşoğlu, derinti sonunda partiye katılanlara rozet taktı.

Bakan Çavuşoğlu daha sonradan MHP İl Başkanlığını ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri marifetiyle öğür girişinde karşılanan Çavuşoğlu, burada birlikte tıpkı müddet Korkmaz ve partililerle kardeş kardeş etti.

Daha sonra posta güzergahında mevcut esnafı müzakere ederek “adamakıllı işlemler” dileyen Çavuşoğlu, vatandaşlarla bile ayaküstü kardeş kardeş etti.

Çavuşoğlu, Muğla programı kapsamında daha sonraları Ula ilçesinde mermer fabrikası ve radyatör istihsal tesisini bile gezerek yetkililerden bilgelik aldı.

Ula kaymakamlık merkezine geçen Çavuşoğlu, esnaf ziyareti yaparak bire bir parkta vatandaşlarla buluşup taleplerini dinledi.

Bakan Çavuşoğlu elan sonradan Reze ilçesine geçerek YANLIŞSIZ Öğür İl Komutan Yardımcısı Mertcan Güngör’ün nikah merasimine katıldı.

Güngör’ün nikah şahitliğini yapan Çavuşoğlu, zinde tekme variyet boyu sülale saadeti temennisinde bulundu.

Bakan Çavuşoğlu kentte serencam adına Muğla Menteşe Uluslararası Bilgisizlik Merkezinde gençlerle biraya gelerek “Çay bizden dostça sizden” etkinliğine katıldı.

Gençlerle tıpkısı süre arkadaşça eden Çavuşoğlu, soruları yanıtladı.

Gençler elan bilahare gitar çalarak “Gesi Bağları” türküsünü seslendirdi.Share: